شهرستان بهار

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در دومین جلسه شورای فرهنگی :

حلقه تکمیل کننده تولید و ثروت ،آموزش های فنی و حرفه ای است

شناسه خبر: ۷۹۳۴
 حلقه تکمیل کننده تولید و ثروت ،آموزش های فنی و حرفه ای است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ضمن تبریک میلاد باسعادت ثامن الحجج امام رضا (ع)و همچنین تبریک هفته ملی مهارت گفت:با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید کشور را به یک کارگاه بزرگ تولیدی تبدیل نماییم.

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان همزمان با چهارمین روز از هفته ملی مهارت دومین جلسه شورای فرهنگی در مقبره عارف فرزانه مرحوم آیت اله شیخ محد بهاری با حضور مدیر کل ،مسئولین ستادی این اداره کل و امام جمعه شهرستان بهار برگزار شد

وهب مختاران راه برون رفت از مشکل بیکاری را گرایش به سمت مهارت آموزی داسنت و افزود:باید مطالبات مهارتی خانواده ها مقدم بر سایر خواسته ها گردد.

وی با بیان اینکه تنها راه رهایی از مشکلات اقتصادی خلق ثروت و ارزش می باشد اظهار داشت:حلقه تکمیل کنندهتولید و ثروت ،آموزش های مهارتی است.

در ادامه امام جمعه شهرستان بهار ضمن تبریک میلاد باسعادت امامرافعت و مهربانیامام رضا (ع) و همچنین فرارسیدن هفته ملی مهارت ادامه داد: امام رضا- عليه السلام - فرمود: مؤمن، حقيقت ايمان را درك نمي كند مگر آن كه 3 خصلت را دارا باشد: خصلتي از خداوند، كه كتمان اسرار افراد باشد، خصلتي از پيغمبر اسلام (صلي الله عليه وآله وسلم) كه مدارا كردن با مردم باشد، خصلتي از ولي خدا كه صبر و شكيبائي در مقابل شدائد و سختي ها را داشته باشد.

حبیب اله حاتم نیا فعالیت و عملکرد سازمان آموزش فنی و حرفه ای را از ارزش های معنوی برشمرد و تصریح کرد:فنی و حرفه ای می تواند حلال مشکلاتاشتغال جوانان در جامعه باشد. وی در کنار آموزش های مهارتی، آموزش پاکسازی سیر و سلوک را نیز خواستار شد و یادآور شد: معرفت نفس،ریاضت و عشق و دلدادگی به خدا و اهل بیت عصمت و طهارت را سرلوحه کار خویش قرار دهید .

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر