شهرستان بهار

گزارش تصویری از مراسم تجلیل از خبرنگاران پایکاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: ۷۹۶۱
گزارش تصویری از مراسم تجلیل از خبرنگاران پایکاه خبری نشاط شهر

عصر دیروز مراسمی با حضور خبرنگاران و اعضای پایگاه خبری نشاط شهر و اعضای شورای شهر و شهردار بهار و دو میهمان ویژه از صدا و سیمای همدان برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، در این مراسم در خصوص کارکرد رسانه و فضای مجازی و همکاری پایگاه خبری نشاط شهر با عوامل صدا و سیمای مرکز همدان در بخش های مختلف گفتگو شد.

سینا عظیمی مجری توانمند سیمای مرکز همدان یکی از میهمانان این نشست بود که به همکاری این پایگاه خبری با صدا و سیمای مرکز همدان در انعکاس مسایل و مشکلات شهر اشاره کرد و این پایگاه خبری را یکی از تاثیرگذارترین کانال ها در سطح شهریتان های استان ارزیابی کرد که توانسته به خوبی در برخی از حوزه ها وارد شود و تاثیرگذار باشد.

حسن رمضانی ، بازیگر برنامه طنز لیمو ترش در شبکه استانی همدان دیگر میهمان این نشست ، ضمن تشکر از عوامل مجموعه خبری نشاط شهر ، آن را ظرفیت بزرگی برای شناساندن و معرفی هنرمندان و صاحب نظران شهرستان دانست و به برخی کمبودها و نقص ها در این پایگاه خبری اشاره کرد و پیشنهاداتی در زمینه فعالتر شدن در برخی حوزه ها همچون فرهنگ و هنر داد.

در بخش دیگری از این جلسه که شهردار و اعضای شورای شهر بهار حضور داشتند، حسن رمضانی شهردار بهار گفت: آموزش شهروندی و فرهنگسازی که از طریق این فضا و بدون هیچ چشمداشتی انجام می شود قابل تقدیر است و الان شرایط به گونه ای شده که همه ما در انجام کارهای شهری سهیم هستیم و با هم همراهیم.
رمضانی با تقدیر از گروه رسانه ای نشاط شهر گفت: ما مدیون این خبرنگاران هستیم و تلاش این عزیزان را ارج می نهیم ، چرا که شهرداری و شورا از این طریق در جریان نظرات مردم قرار گرفته و باعث شده که بتوانیم کارهای بزرگتری را انجام دهیم.

رمضانی در ادامه با اشاره به ارجاع پیام های ارسالی مردم از طریق پایگاه خبری نشاط شهر به شهرداری گفت: تمامی پیام ها و انتقادات و پیشنهادات ارسالی در دو نسخه تهیه شده و به بنده و مسئول مربوطه ارجاع داده می شود و اگر پاسخی داشته باشیم که پاسخ می دهیم اگر نه که دلیلی برای توجیه وجود ندارد و باید برای رسیدگی به مشکل سریعا اقدام شود.

اعضای شورا و شهردار در انتها با تبریک روز خبرنگار از زحمات دست اندرکاران پایگاه خبری نشاط شهر تقدیر کردند. همچنین در پایان این نشست از طرف پایگاه خبری نشاط شهر از خبرنگاران این مجموعه با هادای لوح تقدیر، تندیس نشاط شهر و هدیه تجلیل شد. همچنین به رسم یادبود تندیس پایگاه خبری نشاط شهر به دو میهمان ویژه نشست و رئیس شورای شهر و شهردار بهار تقدیم شد.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر