شهرستان بهار

فرمانده سپاه ناحیه بهار در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد :

40 گروه جهادی در شهرستان بهار برای خدمت رسانی به مردم محروم اعزام می شوند.

شناسه خبر: ۷۹۸۶
  40 گروه جهادی در شهرستان بهار برای خدمت رسانی به مردم محروم اعزام می شوند.

سید جواد حسینی ، فرمانده سپاه ناحیه بهار در نشست خبری از برگزاری رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 در سراسر شهرستان بهار از روز 9 تا 29 شهریور ماه خبر داد.

به گزارش نشاط شهر ، فرمانده سپاه ناحیه بهار در این نشست خبری گفت: این رزمایش در سه مرحله در سراسر کشور انجام می شود که یکی از مراحل مهم آن برگزاری اردوهای جهادی با هدف خدمت رسانی به قشر محروم جامعه در حاشیه شهرهای بهار، صالح آباد، لالجین و مهاجران و دو روستای محروم می باشد.
سید جواد حسینی ادامه داد: اردوهای جهادی هم اکنون در حال خدمت رسانی به مناطق محروم می باشند اما به طور نمادین در روز 20 و 21 شهریور ماه کل اردوهای جهادی در قالب 40 تیم همراه با مسئولین از مسجد صاحب الزمان به مناطق محروم اعزام می شوند و هدف ما از این حرکت ایجاد امید در بین مردم است.
فرمانده سپاه ناحیه بهار همچنین گفت: گروه های جهادی در زمینه های مختلفی همچون آموزشی، فرهنگی، عمرانی، ویزیت رایگان خدمات پزشکی برای خدمت رسانی به مردم و انجام فعالیت هایی همچون مرمت مساجد، مدارس و منازل افراد محروم، تهیه بسته های غذایی و لوازم التحریر و جهیزیه بین فقرا و فرزندان محرومین و سرکشی از خانواده محرومین از جمله اقدامات گروه های جهادی در این رزمایش خواهد بود.
حسینی همچنین از برگزاری رزمایش سراسری نمایش اقتدار در روز 17 شهریور ماه خبر داد و گفت: در این روز هزار نفر از بسیجیان شهرستان بهار از 6 گردان حاضر خواهند شد و پس از سان دیدن به صورت ستونی در شهر حاضر خواهند شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر