شهرستان بهار

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان :

اجباری در تهیه لباس فرم دانش‌آموزان وجود ندارد

شناسه خبر: ۸۰۰۸
 اجباری در تهیه لباس فرم دانش‌آموزان وجود ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: اجباری در تهیه لباس فرم دانش‌آموزان وجود ندارد.

به گزارش نشاط شهر، با نزدیک شدن به اول مهر و بازگشایی مدارس، خانواده ها علاوه بر دغدغه تهیه لوازم التحریر و کتب درسی فرزندان خود درگیر تهیه لباس فرم دانش آموزان نیز هستند؛ برخی مدارس تهیه لباس فرم را اجباری کرده اند که با توجه به بالا بودن قیمتها و شرایط اقتصادی کنونی، تعدادی از خانواده ها قادر به تهیه لباس فرم برای فرزندان خود نیستند.

محمد پورداوود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در برنامه زنده رادیویی دریچه، شبکه استانی همدان در خصوص لزوم استفاده دانش آموزان از لباس فرم، اظهار کرد: اجباری در استفاده از لباسهای فرم وجود ندارد و اجرای این طرح در مدارس تنها به دلیل متحدالشکل بودن لباس دانش آموزان است.

مدیر حراست آموزش و پرورش شهر بهار نیز در این خصوص گفت: مدیران مدارس هر دو یا سه سال یک بار، لباس فرم مدارس را برای ایجاد اتحاد در لباس دانش آموزان تغییر می دهند.

علی ستاری با اشاره به هماهنگی با تعدادی از خیاطان برای تهیه لباسهای فرم مدارس، بیان کرد: برای این کار با خیاطی هایی هماهنگ میشود و به ازای هر 100 دست لباس 20 تا 25 دست لباس رایگان در اختیار مدارس قرار میدهند که امسال این امر در اختیار سازمان دانش آموزی قرار گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه اجباری در تهیه لباس فرم دانش آموزان وجود ندارد، افزود: با مدیران متخلفی که در تهیه لباس فرم به والدین اجبار میکنند، برخورد خواهد شد.

مدیر حراست آموزش و پرورش شهر بهار تصریح کرد: والدین در صورت مشاهده مواردی از این دست، موضوع را اطلاع رسانی کنند تا با آنها برخورد کنیم.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر