شهرستان بهار

آلودگی صوتی وانت بار های دستفروش و خریدار ضایعات ، آسایش مردم را سلب کرده است .

شناسه خبر: ۸۰۰۹
آلودگی صوتی وانت بار های دستفروش و خریدار ضایعات ، آسایش مردم را سلب کرده است .

مردم هر روز شاهد صدای مهیب فروشندگان هستند و نمیدانند از چه طریق یا چه سازمانی به این مشکل رسیدگی کنند.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر شهروندان بارها به دلیل ایجاد آلودگی صوتی وانت بارها و ارسال پیام های مردمی نارضایتی خود را در این زمینه مطرح نموده اند .
یکی از مخاطبین گفته : ما هر روز شاهد صدای مهیب فروشندگان هستیم و نمیدانیم از چه طریق یا چه سازمانی به این مشکل رسیدگی کنیم.
یکی دیگر از مخاطبین پیام داده پدرم پیر و مریض است و به سختی میتواند بخوابد اما صدای وقت و بی وقت فروشندگان وانتی آسایش ما را سلب کرده است .
یکی دیگر پیام داده به خاطر مشکلات مالی و خانوادگی دچار بیماری اعصاب و روان شده ام و کمترین صدا باعث میشود آرامش خودم را از دست بدهم و چند وقت یکبار شاهد صدای مهیب بلندگوی وانتی ها هستم و تا ساعت ها خاطرم پریشان است .
از این دست پیام ها بسیار است
وقتی پای صحبت چند فروشنده وانتی نشستم از قضاوت کردن درمانده شدم ، نمیدانم حق با مردم است یا فروشندگان سیار....
فروشنده وانتی میگوید : از طریق فروشندگی باید خرج زن و فرزندانم را تامین کنم با این گرانی ها حتی خرج روزانه خود را نمیتوانم تامین کنم چه برسد به پس انداز کردن وقتی به آینده فکر میکنم واقعا از آینده میترسم .
یکی دیگر از فروشندگان سیار ، جوان متین و باوقاری بود وقتی سر صحبت را با او باز کردم در حرف هایش سنگینی غم موج میزد او گفت : دارای مدرک کارشناسی برق هستم و چندین سال دنبال کار مناسب گشتم متاسفانه چون پارتی نداشتم نتوانستم کاری برای خود دست و پا کنم خواستم مغازه کوچکی دایر کنم ولی سرمایه اولیه میخواست و چون من از خانواده ضعیفی هستم موفق نشدم این کار را هم انجام دهم و مجبورم با وانت کوچک پدرم ضایعات جمع آوری کنم که متاسفانه درآمد آنچنانی ندارد و گاهی وانت هم به دلیل عبور از مسیر های ناهموار آسیب می بیند .
راننده نیسانی هم در کنار ایستاده بود و به حرف های ما گوش میداد و زیر لب غر میزد که از بیکاری مردم مجبور هستند به هر کاری روی بیاورند.....
به راستی چه کسی پاسخگو میباشد ؟ شهروندان به خاطر سلب آسایش شاکی هستند و فروشندگان سیار به خاطر بیکاری به این کار روی آورده اند .
چه کسی در این آشفته بازار به فکر مردم است ؟ کسانی که با وعده های دروغین اعتماد مردم را به خود جلب کردند الان فقط به فکر جیب خود هستند.... پس حامی مردم چه کسانی هستند .فردوس نبی پور

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر