شهرستان بهار

ایستگاه صلواتی آیت الله بهاری آماده پذیرایی از زائران حسینی/روزانه 8 تا 10 هزار وعده غذایی بین زائران توزیع می شود

شناسه خبر: ۸۱۰۶
ایستگاه صلواتی آیت الله بهاری آماده پذیرایی از زائران حسینی/روزانه 8 تا 10 هزار وعده غذایی بین زائران توزیع می شود

ایستگاه صلواتی آیت الله بهاری به رسم هر سال در جنب میدان بهار و در مسیر عبور زائران کربلا آماده خدمت رسانی به زائران کربلاست. این ایستگاه از 4 آبان کار خود را شروع کرده و تا 12 آبان ماه از زائران پذیرایی می کند.


به گزارش نشاط شهر، خسرو طالبی یکی از مسئولین این ایستگاه صلواتی گفت: روزانه هشت تا ده هزار وعده غذایی شامل صبحانه، نهار، شام، و میان وعده بین زائران توزیع می شود و آمادگی اسکان 2000 نفر را داریم و اسکان زائران در مساجد، حسینیه ها، منازل ، حوزه علمیه و اسکان موقت در ایستگاه صلواتی در نظر گرفته شده است.
طالبی با تشکر از کمک های خیرین بهاری گفت: سال گذشته ارزش ریالی میزان کمک خیرین به 6 ایستگاه صلواتی در بهار و موکب آیت الله بهاری در کربلا حدود 750 میلیون تومان شد که امسال نیز به همین میزان رسیده و با توجه به اینکه هنوز این کمک ها ادامه دارد پیش بینی میشود امسال کمک ها بیشتر از سال قبل شود.
موسوی یکی دیگر از مسئولین ایستگاه صلواتی به اسکان زائران اشاره کرد و گفت: روزانه برای اسکان 300 نفر گنجایش داریم، همچنین برای استحمام زائران نیز تدابیری اندیشیده شده و حمام های عمومی و مساجد را برای آن در نظر گرفته ایم.
موسوی در مورد کمک خادمان در ایستگاه صلواتی گفت: افرادی که تمایل دارند به عنوان خادم در ایستگاه صلواتی خدمت کنند می تواننند با مراجعه به ایستگاه و مسئولین ایستگاه، نام خود را جزء خادمان ثبت کنند و در روز تعیین شده برای کمک رسانی در ایستگاه حاضر شوند.
موسوی با تشکر از خیرین شهر و خیرین حسام آباد گفت: تشکر ویژه ای از خیرین حسام آباد باید داشته باشیم که بخش اعظمی از خدمت رسانی و پذیرایی از زائران را در ایستگاه صلواتی بر عهده دارند.
وی همچنین از کمک های ارگان های دولتی و اداری همچون فرمانداری ، شهرداری، شورای شهر، نیروی انتظامی، هلال احمر، اداره صنعت و معدن، شبکه بهداشت و همچنین خیرین شهر و شهرستان تشکر کرد.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر