شهرستان بهار

احداث سالن بزودی در حسین آباد عاشوری

شناسه خبر: ۸۱۲۲
احداث سالن بزودی در حسین آباد عاشوری

ترویج ورزش در روستاها از اولویت های دولت است

به گزارش نشاط شهر، بخشدار مرکزی بهار در بازدیدی که از روستای حسین آباد عاشوری داشت گفت: ارتقای سطح کیفی و کمی ورزش در روستا از اولویت برنامه های شهرستان است.

محمدرضا شفیعی ادامه داد: اهمیت به جایگاه ورزش در جامعه یکی از ابزارهای ایجاد نشاط است و بايد نگاه به تمامي شهرستان بويژه روستاها مورد توجه قرار بگيرند.

این مسئول با اشاره به اینکه ترویج ورزش در بین روستاهای کشور امری لازم و ضروری است گفت: کم تحرکی وغفلت از ورزش یکی ازچالش های نسل آینده است، بر همین اساس یکی از اهداف و اولویت هاتجهیز خانه های روستایی به لوازم ضروری ورزشی با همکاری فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی می باشد.

وی ادامه داد:در همین راستا اقداماتی طی چند سال اخیردر سطح بخش صورت گرفته که از جمله آنها تکمیل و افتتاح سالن ورزشی روستای زاغه,تکمیل سالن ورزشی روستای سیمین,تعمیر و مرمت سالن ورزشی شهید صانعی آبرومند که هنوز به بهره برداری نرسیده و تاسیس سالن ورزشی کوچک در روستای نورآباد است.

شفیعی با بیان اینکه روستای حسین آباد عاشوری با پرجمعیت ترین روستای بخش از اهمیت والایی برخوردار است گفت:یکی از دغدغه های اصلی ما نیز ایجاد یک فضای ورزشی مناسب در این روستا است.

بخشدار بخش مرکزی بهار گفت:لذا با پیگیری های صورت گرفته از طریق اعضای محترم شورا و دهیار روستا برنامه احداث یک سالن ورزشی برای روستای حسین آباد عاشوری در دستور کار قرار دارد و با قول مساعد مسئولین امر و حمایتهای فرماندار محترم زمینی مناسب جهت احداث سالن تهیه و در اختیار قرار خواهد گرفت.

بخشدار مرکزی بهار با اشاره به تعطیلی باشگاه قهرمانان روستای حسین آباد عاشوری گفت: بنده از موضوع مطلع نبودم و حتما پیگیر موضوع خواهم کرد چرا که مجهز کردن خانه های ورزش روستایی برای رسیدن به اهداف تعیین شده بهترین روش می باشد.نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر