شهرستان بهار

بالا زدن آب از فاضلاب منازل ارتباطی به شهرداری ندارد

شناسه خبر: ۸۱۸۹
بالا زدن آب از فاضلاب منازل ارتباطی به شهرداری ندارد

چه ارگانی پاسخگوی بحران آبگرفتگی معابر با بارندگی متوسط است؟ باران از فاضلاب خانه های شهرکی ها بالا زد!

به گزارش نشاط شهر، عصر دیروز شاهد بارش بی وقفه باران برای چند ساعت متمادی در شهر بودیم که این بارش گذشته از برکت الهی باعث آب گرفتی خیابان ها و برخی منازل شد.

آبگرفتگی برخی منازل در شهرک فرهنگیان قصه تکراری هر ساله شهر در زمان بارش باران در چند سال گذشته بوده و هر بار مسئولینی بر سر صحنه حاضر شده و قول مساعد برای رفع مشکل می دهند اما با کمال تاسف شاهدیم که هر بار با بارش شدید باران این قصه تکرار می شود و مردم متضرر آن می شوند.

درست است که مردم ما برای حل این مشکل که در راس آن شهرداری و اداره آب و فاضلاب قرار دارد انتظار رسیدگی هر چه سریعتر دارند و از ادارات کمک رسان انتظار دارند در چنین مواقعی کمک حال مردم باشند. اما شهردار بهار در گفت و گویی که با خبرنگار نشاط_شهر در خصوص بیرون زدن آب از فاضلاب برخی منازل داشت؛ اعلام کرد: گرفتگی فاضلاب و بالا زدن آب از منازل شهروندان ارتباطی به شهرداری ندارد و این موضوع در حیطه اختیارات شهرداری نیست بلکه اداره آب و فاضلاب متولی امر بوده و باید در این خصوص اقدام کند.

حسن رمضانی در ادامه گفت:رفع مشکل آب گرفتگی معابر و جوی آب و خیابان ها از وظایف شهرداری است و تاکنون ۱۵ نقطه مشکل دار در سطح شهر شناسایی شده که در این مدت ۱۳ نقطه رفع مشکل شده و دو نقطه از شهر باقی مانده که مقابل شهرداری یکی از این نقاط است و با توجه به اینکه کار عمرانی وسیعی نیاز دارد فعلا کاری در مورد آن انجام نشده است.

وی گفت: تلاش ما این است که همه نقاط مشکل دار در شهر ترمیم شود و خوشبختانه آبگرفتگی معابر باعث ورود آب به داخل منازل نمی شود. در هر حال امیدواریم که شرایط جوی اجازه ترمیم نقاط باقیمانده از شهر را به ما بدهد.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر