شهرستان بهار

سردار طلایی نیک :

"الهام‌بخشی 9 دی هنوز در فضای کشور حاکم است"

شناسه خبر: ۸۲۴۲
 "الهام‌بخشی 9 دی هنوز در فضای کشور حاکم است"

سردار طلایی نیک: انتخابات بهانه بود و هدف اصلی دشمن با بهره برداری از فتنه، حذف نظام بود ولی رهبری با سعه صدر و با روشنگری، بهانه‌ها را برطرف کردند و تأکید بر صحت انتخابات داشتند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان قائم شهر، سردار رضا طلایی نیک در مراسم 9 دی که در حسینیه عاشقان این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه در قرآن کریم 57 بار واژه فنته تکرار شده است، اظهار کرد: این واژه بیش از هزار بار در روایات به معانی گوناگون آمده است و یکی از معانی آن مغلوط شدن حق و باطل است. عده ای تحت تأثیر اقدامات شبکه های داخلی و خارجی قرار گرفتند فضای فتنه را در سال 88 به وجود آوردند.

وی افزود: اختلاط حق و باطل و وجود فضای غبارآلود و مه آلود نیاز به بصیرت مه شکن داشت که غبار فتنه برای کسانی که هنوز در فضای فتنه گرفتار بودند را باز کند. خواص بی بصیرت با بهانه تقلب دروغین و درخواست غیرقانونی ابطال انتخابات، به نظام و اتحاد مردم آسیب زدند.

معاون حقوقی و امورمجلس وزارت دفاع تصریح کرد: حضور خودجوش و وحدت مردم با شور و عشق حسینی بعد از عاشورای حسینی سال88 این حماسه را رقم زد و اینک که 9 سال از 9 دی آن زمان می گذرد هنوز الهام بخشی آن در فضای کشور ایران حاکم است و حضور مردم در این مراسم نشانه بارز آن است.

طلایی نیک افزود: مردم در 9 دی حرکت عاشورایی آفریدند و نیاز به تفسیر و توضیح نیست، اظهار کرد: ولایت، نعمت بزرگی در جامعه ما است و در 9 دی حماسه ای را شاهد بودیم که با تبعیت از رهبری و گام های پرتوان و بینش وسیع مردم خلق شد.

وی تصریح کرد: انتخابات بهانه بود و هدف اصلی دشمن با بهره برداری از فتنه، حذف نظام بود ولی رهبری با سعه صدر و با روشنگری، بهانه ها را برطرف کردند و تأکید بر صحت انتخابات داشتند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با بیان اینکه جریان فتنه، خیانت و ظلمی بود که به مردم، نظام، آرمانهای شهدا و ولایت شد، اظهار کرد: با وجود اینکه از سوی رهبری اتمام حجت شده بود ولی عده ای راه آشوب های خیابانی را به سود دشمنان قسم خورده انقلاب فراهم کردند و توطئه خارجی و فتنه داخلی در یک راستا رقم خورد.

طلایی نیک ادامه داد: در توطئه های دشمن باید همیشه مراقب پنج عرصه مورد هدف آنان باشیم که از آن جمله می توان به اسلام ناب محمدی، انقلاب اسلامی، نظام، مردم ایران و منطقه پیرامونی اشاره کرد و این، پنج عرصه هدف گذاری راهبردی دشمنان ما در دهه های گذشته بوده است.

وی افزود: اسلام ناجی بشریت و ضدباطل است و از ابتدای خلقت تا پایان آن دو جبهه حق و باطل همیشه وجود دارد.

معاون حقوقی و امورمجلس وزارت دفاع با بیان اینکه اسلام محور و مدارحق است، اظهار کرد: کسانی که اسلام را مزاحم خود می بینند می خواهند اسلام غیر واقعی را به جای اسلام ناب تحمیل کنند و از انواع روشها استفاده کردند.

طلایی نیک تصریح کرد: انقلاب اسلامی، حاکمیت اسلام را در جامعه ایرانی تقویت کرد و در آن راستا حرکت میکند و الگوی بیداری اسلامی را در منطقه ایجاد و دستان ابرقدرتها را از ایران قطع کرد.

وی افزود: محبوبیت اسلام، انقلاب و خون شهدا طوری شده که امروز در یمن، سوریه، لبنان و فلسطین روح مبارزه وجود دارد و همین امر هراس بر دل و جان دشمنان انداخته است.

معاون حقوقی و امورمجلس وزارت دفاع با بیان اینکه 9 دی روز تثبیت جریان انقلاب و ثبت فرهنگ انقلاب و ولایت مداری است، اظهار کرد: در 9 دیماه سال 88 حماسه ای را دیدیم که مردم ولایت مدار ایران آن را به صورت خودجوش و پرتحرک با شور و شوق حسینی خلق کردند.

وی در پایان گفت: دشمنان اسلام قصد دارند با تجزیه گرایی در برخی کشورها و حتی ایران، سرعت و جهش توسعه را در ایران و منطقه را متوقف کنند و ما باید همواره با بصیرت مراقب نفوذ دشمن باشیم و بدانیم که اسلام هراسی و ایران هراسی از توطئه های پیچیده دشمنان است.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر