شهرستان بهار

"فتنه‌ ترکیبی، از توطئه های آینده دشمنان ‌انقلاب اسلامی است"

شناسه خبر: ۸۳۲۲
"فتنه‌ ترکیبی، از توطئه های آینده دشمنان ‌انقلاب اسلامی است"

سردار طلایی نیک: همه ظرفیت های مردمی امروز باید به‌ کمک دولت بیایند و دولت نیز زمینه های حضور مردم در اقتصاد مقاومتی، خنثی کردن توطئه های دشمنان و افزایش سرعت پیشرفت کشور را فراهم ‌کند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از ایرنا، سردار رضا طلایی نیک شامگاه جمعه در اجتماع یاران انقلاب که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مهدیشهر استان سمنان برگزار شد گفت: ناکارآمد جلوه دادن دولت و ایجاد شکاف در بین دولتمردان و مردم یکی از اصلی ترین توطئه های امروز دشمنان نظام است و یاران انقلاب باید با حمایت از دولت، در گذر از برهه های حساس امروز کشور کمک کنند.
وی گفت: همه ظرفیت های مردمی امروز باید به کمک دولت بیایند و دولت نیز زمینه های حضور مردم در اقتصاد مقاومتی، خنثی کردن توطئه های دشمنان و افزایش سرعت پیشرفت کشور را فراهم کند.
وی با اشاره به این که ولایتمداری و دفاع از حقوق شهروندی از مهمترین شاخصه های یاران انقلاب است گفت: یاران انقلاب باید مشی مردمی داشته و همانند مردم زندگی کنند.
طلایی نیک با اشاره به توطئه های دشمنان از جمله فتنه سال 88، افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی با از بین بردن اعتماد بین مردم و نظام قصد دارند تا به پایه های انقلاب اسلامی ضربه بزنند و کسانیکه در سال 88 با ادعای تقلب و خواسته ابطال غیرقانونی انتخابات، هزینه های سنگینی را به کشور وارد کردند، اولین نقض کنندگان حقوق شهروندی و مردم بودند.
وی وجود جوهره ایمان را از دیگر شاخصه های هویتی یاران انقلاب دانست و گفت: یار انقلاب باید با پیروی از ولی فقیه، تکلیف خود را در سرمشق ها و اصول تایید شده رهبر انقلاب بداند.
معاون وزیر دفاع خاطر نشان کرد: یاران انقلاب امروز باید منش انقلابی داشته باشند و با بصیرت نسبت به مسائل روز کشور برخورد هوشمندانه داشته و پاسداری از انقلاب را همواره سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان نظام همواره باید خود را بدهکار انقلاب بدانند، بیان داشت: شهیدان در صف مقدم انقلاب اسلامی بودند و امروز باید با شکرگزاری به درگاه خداوند به دلیل پیشرفت های امروز انقلاب بعد از 40 سال، راه شهدا را پیش بگیریم و اجازه ندهیم لطمه ای از سوی دشمنان نظام به ایران اسلامی وارد شود.
سردار طلایی نیک در ادامه با بیان اینکه امرور انقلاب اسلامی در بالاترین نقطه قله افتخار خود قرار دارد گفت: اولین دستاورد وجود انقلاب و استحکام آن، پایدار بودن حاکمیت اسلامی و مردم داری دینی است که دشمن قصد دارد با فشار های اقتصادی و فتنه های ترکیبی به این مهم لطمه وارد کند.
وی گفت: مسائل اقتصادی، عملیات روانی، فشار های سیاسی و تلاش برای نتیجه گرفتن از بحران های اقتصادی، مالی و تحریم، فتنه نو ترکیب دشمنان نظام جمهوری اسلامی است که باید با هوشیاری کامل نسبت به خنثی سازی این توطئه ها اقدام کنیم.
وی تاکید کرد: بیداری اسلامی از دیگر توفیق های انقلاب اسلامی بود و وحدت، امنیت و انسجام بین امت های اسلامی منطقه به برکت وجود انقلاب و الهام بخشی آن است.
وی افزود: امروز کشور ایران به برکت انقلاب اسلامی، نماد مظلوم خواهی و دفاع از حقوق مستضعفین جهان است به گونه ای که مردم سوریه، عراق و بسیاری از ملت های مسلمان منطقه و جهان که از حمایت های سیاسی و غیر سیاسی کشورمان برخوردار هستند، امنیت و اقتدار خود را مدیون انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانند.
معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: امروز آمریکا دیگر به عنوان ابرقدرت در هیچ کجای جهان شناخته نمی شود و به برکت انقلاب اسلامی، حضور همیشه در صحنه مردم انقلابی و متدین و حکومت اسلامی، ایران در آینده بیش از گذشته، به کشور برجسته جهان در تمامی زمینه های نظامی، دفاعی، سیاسی و اقتصادی، تبدیل خواهد شد.
به گزارش ایرنا، اجتماع بزرگ یاران انقلاب به مناسبت چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در مسجد صاحب الزمان منطقه زیارت مهدیشهر، با حضور معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امام جمعه و فرماندار شهرستان و جمع کثیری از مردم انقلابی مهدیشهر برگزار شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر