شهرستان بهار

جانشين انتظامی شهرستان بهار مطرح کرد :

تصادف زنجيره‌ای 5 خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان بهار

شناسه خبر: ۸۴۶۸
 تصادف زنجيره‌ای 5 خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان بهار

جانشين انتظامی شهرستان بهار از تصادف زنجيره‌ای پنج خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان بهار خبر داد و گفت: خوشبختانه خسارت جانی نداشتیم.

به گزارش نشاط شهر، علی نظری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تصادف خسارتی پنج دستگاه خودرو در مسیر و موج بازگشت مسافران نوروزی اظهار کرد: روز گذشته در محور مواصلاتی منتهی به همدان، پنج دستگاه خودرو از مسافران نوروزی که به صورت زنجیرهای تصادف کرده بودند مورد بررسی ماموران پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه به لطف خدا این تصادف خسارت جانی در بر نداشت گفت: از مسافران عزیز خواستاریم با توجه به حجم تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان در مسیر بازگشت از سفر، از هرگونه عجله و شتابزدگی در رانندگی پرهیز کرده و با حالت خستگی و خوابآلودگی رانندگی نکنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش از کشف 4 محموله با 8 هزار و 300 قطعه طیور غیر بهداشتی در نیمه دوم تعطیلات نوروزی در این شهرستان خبر داد.

جانشین انتظامی شهرستان بهار در تشریح این مطلب گفت: کارکنان انتظامی شهرستان بهار در نیمه دوم تعطیلات نوروزی و با اجرای دقیق طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی چهار محموله طیور غیر بهداشتی را متوقف کردند.

وی گفت: این محمولهها که تعداد آن 8 هزار و 300 قطعه طیور بوده دارای ارزش 2 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده که همگی فاقد هرگونه مجوز بهداشتی است.

نظری در خاتمه گفت: این محموله پس از کشف برای سیر مراحل قانونی به همراه چهار راننده و چهار دستگاه خودرو به پست قرنطینه دامپزشکی شهرستان تحویل داده شدند.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر