شهرستان بهار

۱۸۲ نفر از بهاری ها در ایام عید نوروز عازم اردوی راهیان نور شدند

شناسه خبر: ۸۴۷۱
۱۸۲ نفر از بهاری ها در ایام عید نوروز عازم اردوی راهیان نور شدند

جانشین فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: در ایام عید نوروز امسال، بیش از ۱۸۲نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان بهار در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

به گزارش نشاط شهر، سرگرد خرمی در مورد عزیمت کاروانهای راهیان نور به مناطق دوران دفاع مقدس، افزود: اعزام عمومی راهیان نور در شهرستان بهار از ۲۸ اسفند تا ۵ فروردین صورت گرفت و در این مدت بیش از ۱۸۰ زائر به کربلای ایران اعزام میشدند.
وی با اشاره به مناطق مورد بازدید زائران بهاری در مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: اروندکنار ،کربلای ۴، شلمچه ،یادمان عملیات رمضان ،طلاییه ،هویزه ،دهلاویه ،معراج شهدای اهواز ، دو کوهه مناطق مورد بازدید زائران این شهرستان در این اعزام بودند که خوشبختانه در قالب ۳ دستگاه اتوبوس اعزام صورت گرفت

وی گفت: امسال نیز اعزام خودروهای شخصی را داشتیم و در این طرح خانواده و افراد توانستند به صورت سازماندهی شده در قالب همراهی با کاروان با خودروهای شخصی اعزام شوند.
◽️وی هدف از این سفر معنوی را انتقال روحیه شجاعت، ایثار، از خودگذشتگی و فداکاری شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس به مردم دانست و در ادامه افزود: مردم شهرستان بهار به ویژه جوانان و نوجوانان میتوانند با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور بیشتر با این روحیه آشنا شوند.

سرگرد خرمی در پایان این گزارش با بیان اینکه امروز هجمههای فرهنگی فراوانی علیه نظام طراحی میشود گفت: در این برهه از زمان هیچ نرمافزاری قویتر و بهتر از نرم افزار شهدا در راستای توسعه فرهنگ شهادت و ایثارگری وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد : اقشار مردم شهرستان بهار می توانند با الگو برداری از فرهنگ ارزشمند و ناب دفاع مقدس با سلاح بصیرت و خودباوری با دنیای استکبار به سرکردگی آمریکا مقابله کنند.
گزارش:پناهی نیا

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر