شهرستان بهار

حمایت مجمع عالی بسیج شهرستان بهار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام نابخردانه رژیم ایالات متحده

شناسه خبر: ۸۴۷۴
 حمایت مجمع عالی بسیج شهرستان بهار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام نابخردانه رژیم ایالات متحده

رژیم تروریست پرور و جنایتکار ایالات متحده آمریکا با قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی لکه ننگین دیگری بر دامن ننگ‌آلود خود اضافه نمود.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از نافع، اقدام نابخردانه آن #احمق_درجه_یک نشان دهنده درماندگی و استیصال آمریکا و همپیمانانش در مهار و یا کند نمودن حرکت انقلاب عظیم اسلامی ملت ایران است. سپاه پاسداران از بدو تولد مبارکش در عرصههای دفاعی، فرهنگی، علمی، امدادرسانی و ... در صف اول میدان بوده و با کارنامهای درخشان از انواع پیروزیهای غرورآفرین امید ملتهای مظلوم جهان قرار گرفته است. اقدامات بهنگام، قاطع و انقلابی سپاه همانند خاری در چشم دشمنان بوده است بطوری که آنان یکی از بزرگترین موانع تحقق استیلای مجدد بر خاک ایران عزیز را وجود سپاه میدانند.
اقدام بهموقع و قاطع شورای عالی امنیت ملی در معرفی رژیم ایالاتمتحده آمریکا بهعنوان دولت حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام و تمامی نیروهای وابسته به آن بهعنوان گروه تروریستی نیازمند اقدام فوری، فعال و مدبرانه وزارت خارجه است تا با ایجاد اجماع بینالمللی این اقدام خطرناک را محکوم نموده و سندی دیگر بر عملکرد شرارتبار ایالاتمتحده افزوده شود. البته کارنامه سیاه این رژیم آکنده از انواع شرارت های بین المللی مانند ترور، کشتار بیگناهان، کودتا، تجاوز به دیگر کشورها، نسل کشی، تولید و انبار سلاح های کشتار جمعی، نقض فاحش حقوق بشر، تخریب محیط زیست و ... است.
ما بسیجیان و مردم عزیز، ولایتمدار و غیرتمند شهرستان بهار ضمن قدردانی از فداکاریهای بیدریغ دلاورمردان سپاه، با افتخار خود را سپاهی دانسته و حمایت همهجانبه خود را از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بهویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام و اقدام خطرناک رژیم ایالاتمتحده را به شدت محکوم مینماییم.
مجمع عالی بسیج شهرستان بهار 21 فروردین ماه 1398
انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر