شهرستان بهار

ایده‌پارک «کسب و کار خانگی» در شهرستان بهار برگزار می‌شود

شناسه خبر: ۸۴۷۸
 ایده‌پارک «کسب و کار خانگی» در شهرستان بهار برگزار می‌شود

دبیر رویداد «ایده پارک» پارک علم و فناوری همدان ازبرگزاری بیست و هفتمین ایده پارک با موضوع کسب و کار خانگی برای نخستین بار در شهرستان بهار خبر داد و گفت: 162 واحد فناور در پارک علم و فناوری همدان مستقر است.

به گزارش نشاط شهر، حامد ازمیری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه بیست و هفتمین ایده پارک با موضوع «کسب و کار خانگی» برای نخستین بار در شهرستان بهار برگزار میشود افزود: این ایده پارک به پیشنهاد فرمانداری شهرستان بهار ومرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهار قرار است روز 11 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای آیت الله شیخ محمد بهاری(ره) برگزار شود.

وی هدف از برگزاری آن را جذب و حمایت ایدههای جدید و تجاری سازی آنها در زمینه کسب و کار خانگی دانست و با بیان اینکه شرکت کنندگان در آن 30 نفر هستند گفت: از بین آنها 15 ایده برتر انتخاب میشود.

دبیر رویداد «ایده پارک» پارک علم و فناوری استان همدان گفت: رویکرد این ایده پارک ایجاد فناوری اطلاعات و راه اندازی اپلیکیشن ایدههای جدید در زمینه صنایع دستی نوپا در منزل است.

وی با بیان اینکه سال گذشته 9 ایده پارک در شهرستانهای استان همدان برگزار شد خاطرنشان کرد: امسال سیاست پارک علم و فناوری شرکت گسترده شهرستانهای استان در ایده پارکهاست.

ازمیری با اشاره به اینکه بیشترین ایده پارکها در سال گذشته در شهرستانهای رزن، ملایر، نهاوند، اسدآباد و همدان برگزار شد خاطرنشان کرد: قرار است امسال این ایده پارکها در شهرستانهای بهار، فامنین، کبودراهنگ و اسدآباد برگزار شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 162 واحد و شرکت فناور در پارک علم و فناوری استان همدان مستقر شده که 12 شرکت آن سال گذشته به این تعداد اضافه شده است.

دبیر رویداد «ایده پارک» پارک علم و فناوری استان همدان بیان کرد: بیست و ششمین رویداد ایده پارک با موضوع «کسب و کار فردای من» در تاریخ 28 فروردین ماه در شهرستان تویسرکان برگزار میشود.

وی تصریح کرد: این ایده پارک با هدف جذب ایدههای برتر قرار است در سالن همایش هلال احمر این شهرستان به همراه اهدای جوایز و لوح تقدیر به ایدههای برتر برگزار شود.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر