شهرستان بهار

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس :

روحانی با ارائه متمم مشکل بودجه را حل کند/ اجرای مصوبات غیر قانونی دولت دهم جرم است

شناسه خبر: ۸۵
روحانی با ارائه متمم مشکل بودجه را حل کند/ اجرای مصوبات غیر قانونی دولت دهم جرم است

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: بنده بخشی از ایرادات دولت در خصوص مصوبات مجلس در قانون بودجه را قبول دارم البته در لایحه بودجه دولت نیز مشکلاتی وجو

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر:

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: بنده بخشی از ایرادات دولت در خصوص مصوبات مجلس در قانون بودجه را قبول دارم البته در لایحه بودجه دولت نیز مشکلاتی وجود داشت ، دولت آینده می تواند با ارائه متمم قانون بودجه اصلاحات مورد نظرش را در قانون بودجه سال ۹۲ اعمال کند.

به گزارش نامه، محمد علی پور مختار در گفتگو با  مهر  جلسه دیروز نمایندگان با رئیس جمهور منتخب را خوب و مفید ارزیابی کرد و اظهار داشت: موضوعاتی که در این جلسه از سوی ریاست مجلس و روحانی بیان شد تاکید بر روابط واقعی، منطقی و و دوستانه میان دو قوه داشت که بر اساس آن بتوان مشکلات کشور را حل و فصل کرد.

نماینده مردم کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه روحانی جایگاه مجلس را می شناسد و قبول دارد ، ادامه داد: در این جلسه روحانی صریحا اعلام کرد که سئوال، استیضاح و تحقیق و تفحص حق مجلس شورای اسلامی است.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی همکاری و حمایت از دولت آینده در راستای حل مشکلات مردم را وظیفه دولت آینده خواند.

وی در خصوص اظهارات روحانی مبنی بر غیر قابل تحقق خواندن بودجه ۹۲ گفت: بنده بخشی از ایرادات دولت در خصوص مصوبات مجلس در قانون بودجه را قبول دارم  البته در لایحه بودجه نیز مشکلاتی وجود داشت ، دولت آینده می تواند با ارائه متمم قانون بودجه اصلاحات مورد نظرش را در قانون بودجه سال ۹۲ به ایجاد کند.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی  در خصوص اجرای مصوبات غیر قانونی در دولت اظهار داشت : مصوبات دولت پس از اینکه از سوی ریاست مجلس غیر قانونی اعلام شد باید اصلاح  شود در غیر این صورت ملغی الاثر و غیر قابل اجرا است و اجرای این مصوبات جرم است و مرجع رسیدگی به این جرم دادگاه های عمومی هستند.

وی ادامه داد: دولت آینده می تواند با اصلاح این مصوبات آنها را اجرا کند.

چندی پیش محمد رضا خباز  عضو هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین، میزان مصوبات غیرقانونی در دولت احمدی نژاد را در یک سال اخیر ۲۵ درصد اعلام کرد./نامه

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر