شهرستان بهار

به مناسبت هفته معلم :

دانشجو معلمان امروز در نماز جمعه شهرستان‌های همدان سخنرانی کردند

شناسه خبر: ۸۵۱۱
 دانشجو معلمان امروز در نماز جمعه شهرستان‌های همدان سخنرانی کردند

به مناسبت هفته معلم، تریبون نماز جمعه در شهرستان‌های همدان در اختیار دانشجوملعمان بسیجی این استان قرار گرفت تا از دغدغه‌های جامعه جوان فرهنگی کشور بگویند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به مناسبت هفته معلم، تریبون نماز جمعه در شهرستانهای همدان در اختیار دانشجوملعمان بسیجی این استان قرار گرفت تا از دغدغههای جامعه جوان فرهنگی کشور بگویند.

حمیدرضا قائم پناه، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان پیش از خطبههای نمازجمعه همدان سخنرانی کرد و پیمان ابراهیمی، مسئول سابق بسیج دانشجویی این دانشگاه سخنران پیش از خطبه نمازجمعه در شهرستان مهاجران بود.

محمد ساده دل، عضو شورای مرکزی بسیج دانشگویی دانشگاه فرهنگیان همدان به قهاوند رفت و در تریبون نمازجمعه به سخنرانی پرداخت و نواب منظم، عضو سابق شورای مرکزی بسیج دانشجویی این دانشگاه نیز در شهر شیرین سو سخنرانی کرد.

تریبون نماز جمعه صالح آباد نیز در اختیار حسین رضایی نژاد، عضو سابق شورای مرکزی بسیج دانشجویی فرهنگیان همدان قرار گرفت و در مریانچ نیز محمدمهدی سهرابی نیا، مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به بیان مشکلات جامعه دانشجومعلمان پرداخت.

در جوکار مهدی کریمی نوشاد، جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان و در شهرستان بهار امیر سروچراغی، عضو سابق شورای مرکزی بسیج دانشجویی این دانشگاه سخنرانی کردند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر