شهرستان بهار

بخشدار مرکزی عنوان کرد :

غنی سازی اوقات فراغت جوانان و ایجاد محیط ورزشی با توجه به ظرفیت بالای حسین آباد عاشوری از مهم ترین وظیفه ماست

شناسه خبر: ۸۵۹۰
 غنی سازی اوقات فراغت جوانان و  ایجاد محیط ورزشی با توجه به ظرفیت بالای حسین آباد عاشوری از مهم ترین وظیفه ماست

بخشدار: اولویت نخست ما در روستای حسین آباد عاشوری احداث یک فضای ورزشی است/متأسفانه این روستا مورد بی مهری قرار گرفته/ حاضر به ایجاد خانه های بوم گردی در این روستا هستیم

به گزارش نشاط شهر، بخشدار مرکزی بهار با اشاره به اینکه اولویت نخست ما در روستای حسین آباد عاشوری ایجاد یک فضای ورزشی است گفت: غنی سازی اوقات فراغت جوانان و ایجاد محیط ورزشی با توجه به ظرفیت بالای این روستا که بحمدالله جوانان خوب و مستعدی دارد از مهم ترین وظیفه ماست.

آقای شفیعی ادامه داد: متاسفانه در اثر غفلت ما مسئولین این روستا مورد بی مهری قرار گرفته و لذا با هماهنگی ها و برنامه ریزی هایی که با اعضای محترم شورا و دهیار محترم روستا صورت گرفته از جمله جمع آوری خودیاری و اهداء زمین انشاالله در سال جاری عملیات احداث آن شروع می شود.

وی با اشاره به اینکه واضح است که در احداث سالن ورزشی دستگاه متولی ورزش و جوانان میباشد گفت: باید این دستگاه بیش از پیش پیشتاز بوده و مقدمات کار را فراهم نماید .

بخشدار مرکزی بهار در خصوص توسعه و ایجاد زیر ساختهای گردشگری گفت: یکی از محورهای توسعه بخش مرکزی از ابتدای مسئولیت اینجانب صنعت گردشگری بوده و در طول چند سال اخیر هم قدم های خوبی در این زمینه برداشته شده است.

وی ادامه داد:احداث خانه های بوم گردی در روستاهای وهنان، فسیجان، آبرومند و... یکی از مهم ترین اقدامات در حوزه گردشگری بود که به سمت روستاها رفتیم.

شفیعی با بیان اینکه حاضر به احداث خانه بوم گردی در روستای حسین آباد عاشوری هستیم گفت: این روستا با دارا بودن طبیعتی زیبا و آب و هوای مناسب در صورت وجود متقاضی مساعدت و پیگیری های لازم جهت صدور مجوز های قانونی و تسهیلات مربوطه در راستای خانه بوم گردی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: بخش مرکزی ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه گردشگری دارد از جمله جاذبه های طبیعی و جغرافیایی ،آثار متعدد تاریخی و ابنیه دیدنی اماکن مذهبی و بقاع متبرکه و همچنیین قرار گرفتن در مسیر آزاد راه کربلا از جمله ویژگی های این بخش است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر