شهرستان بهار

اولین نمایشگاه صنایع دستی بانوان کارآفرین شهرستان بهار

شناسه خبر: ۸۶۹۶
اولین نمایشگاه صنایع دستی بانوان کارآفرین شهرستان بهار

اولین نمایشگاه صنایع دستی بانوان کارآفرین شهرستان بهار در تیرماه ۹۸ با همکاری امور بانوان فرمانداری و شهرداری در پارک لاله برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، اولین نمایشگاه صنایع دستی بانوان کارآفرین شهرستان بهار در تیرماه ۹۸ با همکاری امور بانوان فرمانداری و شهرداری در پارک لاله برگزار شد.

در این نمایشگاه بانوان نمونه کارآفرین از شهر و روستاهای بهار حضور داشتند و صنایع دستی و تولیدات داخلی خود را در معرض نمایش قرار داده بودند؛ در این نمایشگاه کارآفرینانی از روستای کموش بلاغ، سیمین، رباط زعفرانی، زاغه و.... حضور داشتند.

یکی از کارآفرینان به نمایندگی از تمامی غرفه داران در گفتگو با نشاط شهر بیان کرد : اولین نمایشگاه صنایع دستی بانوان کار آفرین در شهر بهار می باشد که با همکاری و حمایت مسئولین دایر شد و همه ی ما از همکاری و حمایت مسئولین خصوصا فرماندار بهار احسان قنبری و شهردار بهار حسن رمضانی و دیگر عوامل آنان تقدیر و تشکر می کنیم؛ و امیدواریم که با حمایت مسئولین بتوانیم رونق اقتصادی را در شهر بهار افزایش دهیم.

وی در ادامه اظهار داشت : وجود این نمایشگاه باعث ایجاد شور و اشتیاق شده و رقابت سالم بین بانوان برقرار می باشد و به علت حضور مردم در پارک و استقبال آنان از نمایشگاه باعث شده تا پای برخی از ارازل اوباش از پارک کوتاه شود.

او ادامه داد : ما از مسئولین خواهشمندیم که از بانوان کارآفرین شهربهار حمایت بیشتری کنند، و از روسای ادارات انتظار داریم در جشن ها و مراسم های خود با خرید از صنایع دستی ما؛ کارآفرینان را مورد حمایت قرار دهند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه های بعدی بیشتر مورد استقبال قرار بگیرد افزود : از مسئولین می خواهیم که مکان مناسبی را برای ایجاد غرفه ها تعیین کنند و تبلیغات گسترده ای در این زمینه انجام دهند و همچنین از نیروی انتظامی انتظار داریم که با استقرار یک نگهبان امنیت بانوان و صنایع دستی آنان را تضمین کند.

او گفت : اکثریت افرادی که در این نمایشگاه غرفه دارند و امروز به عنوان یک کارآفرین در حال فعالیت هستند همه از تحصیلات بالایی برخورداریم و توانسته ایم به غیر از خودمان برای چند نفر نیز ایجاد اشتغال و درآمدزایی داشته باشیم؛ اما متاسفانه روز جمعه یکی از مسئولین به علت پخش موسیقی مجاز و سنتی به همه ما توهین کرده و باعث ناراحتی غرفه داران شده است؛ تا جایی که چند تن از غرفه داران صنایع دستی خود را جمع آوری و نمایشگاه را ترک کردند و اگر این مسائل حل نشود باعث کاهش انگیزه تمام بانوان کارآفرین خواهد شد.

وی ادامه داد : ما از فرماندار بهار احسان قنبری و همچنین امور بانوان فرمانداری می خواهیم که به جد این موضوع را بررسی و پیگیری کنند.

فردوس نبی پور

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر