شهرستان بهار

نظارت بر هئیت های عزاداری باید با جدیت صورت گیرد

شناسه خبر: ۸۸۷۹
نظارت بر هئیت های عزاداری باید با جدیت صورت گیرد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار : باید در برابر دسیسه ها و نقشه های دشمن هوشیار باشیم؛ الان دشمن هزینه برخی از هئیت ها و مداحان ما را تامین می کند و در راستای اهداف خودش قدم برمی دارد و به دنبال تخریب دین، اسلام و روحانیت است و ما خبر نداریم.

به گزارش نشاط شهر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار سرهنگ بزرگعلی نوری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم به خبرنگار ما گفت : ما نباید کاری انجام دهیم که بدعت گذاری کنیم و شان و منزلت عزاداری ها باید حفظ شود و کار را برای رضای خدا انجام دهیم نه خوشایند دیگران و باید در برابر دسیسه ها و نقشه های دشمن هوشیار باشیم؛ الان دشمن هزینه برخی از هئیت ها و مداحان ما را تامین می کند و در راستای اهداف خودش قدم برمی دارد و به دنبال تخریب دین، اسلام و روحانیت است و ما خبر نداریم.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار افزود : در مراسم های عزاداری باید مسئولین هیئت ها بر پخت غذا و ایستگاه های صلواتی نظارت داشته و در مکان هایی نباشد که ایجاد ترافیک کند؛ و آهنگ ها و مداحی های سنتی به هر طریقی باید مجاز و در شان و منزلت مراسم باشد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با اشاره به تغییر رنگ خودروهای شخصی که از نظر قانون جرم محسوب می شود افزود : با افرادی که خودروی خود را گلی کنند یا برای سالخوردگان و کودکان ایجاد مزاحمت کنند برخورد خواهد شد.
وی ادامه داد : لباس های مشکی با علائم شیطانی در برخی از مغازه ها وجود دارد که اصناف باید نظارت کنند که خرید و فروش نشود و در هئیت ها نیز مسئولین نظارت داشته باشند تا کسی از اینگونه لباس ها استفاده نکند؛ و تمامی شهروندان می توانند با دو شماره رایگان ۱۹۷ و ۱۱۰ تخلفات را به پلیس اطلاع دهند تا ماموران ما در محل حضور پیدا کنند و در صورت لزوم فرد خاطی را دستگیر کنند.
سرهنگ بزرگعلی نوری اشاره کرد : امنیت کامل و صد در صدی در شهرستان برقرار است و جای هیچگونه نگرانی برای شهروندان نیست و نیروهای ما در تمامی سطح شهر به ویژه در پارک ها و نقاط حساس به صورت محسوس و نامحسوس استقرار هستند.

فردوس نبی پور

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر