شهرستان بهار

آماده‌ باش بیمارستان های همدان در ایام اربعین

شناسه خبر: ۸۹۴۹
آماده‌ باش بیمارستان های همدان در ایام اربعین

معصومی از آماده باش بیمارستان‌های بعثت، سینا، ارتش و آتیه برای اربعین خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی مسئولیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران را برعهده دارند.

به گزارش نشاط شهر، «حبیب معصومی» در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان با اشاره به رسالت ویژه دانشگاه در حوزه بهداشت و درمان طی ایام اربعین گفت: دانشگاه علوم پزشکی ابنسینا مسؤولیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرانی که از این استان عبور میکنند را برعهده دارد.

رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با اشاره به مسؤولیت "پسکرانه 5 استان" برای دانشگاه علوم پزشکی ابنسینا افزود: با برنامهریزیهای انجام شده زائران 5 استان گلستان، مازندران، قم و خراسانهای شمالی و رضوی در مسیر برگشت نیز در شهر مریانج از تمهیداتی نظیر اسکان، تغذیه و خدمات بهداشتی درمانی بهره خواهند برد.

معصومی با اشاره به استقرار اتوبوس آمبولانس در شهر مریانج ادامه داد: نماینده ناظر دانشگاه نیز در این شهر بر روند خدمترسانی نظارت خواهد داشت و در واقع شهر مریانج نقطه عطف ارائه خدمات بهداشتی درمانی خواهد بود.

وی بیان کرد: علاوه بر شهر مریانج، درمانگاه و داروخانه خصوصی شهر جورقان نیز در این ایام تا ساعت23 فعال است همچنین در پایانه انقلاب، ورودی شهر بهار و میدان سردار همدانی آمبولانس بهصورت آمادهباش مستقر است.

پایان پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر