شهرستان بهار

سردار طلایی نیک :

سیلی موشکی زمینه جنگ و تهاجم به ایران را خنثی کرد

شناسه خبر: ۹۱۷۹
 سیلی موشکی زمینه جنگ و تهاجم به ایران را خنثی کرد

​‍  مراسم یادواره شهدای روستای راه هموار از توابع شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، در این مراسم سردار رضا طلایی نیک معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در مراسم رونمایی از موشک کروز سومار که ۵ سال پیش به همت متخصصان سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع ساخته شد، دشمنان مهندسان ایرانی را تحسین کردند.

وی افزود: معامله قرن ننگ آمیز کار را به جایی نخواهند رساند و قرن پیروزی ملتها و سقوط اسراییل است و ما از فلسطین دفاع می کنیم.
وی اظهار داشت: پس از شهادت سردار سلیمانی، تحول معنوی و تحرک سیاسی بیشتر شد و دشمن بداند که ایرانیان راه شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد.
وی افزود: فضای مجازی اعتقادات مردم به ویژه جوانان را هدف قرار داده و دشمن در فضای مجازی به شدت به دنبال اختلاف افکنی است.
وی با اشاره به اوضاع عراق گفت: تمام عراق علیه آمریکا حرکت کرده اند و اشغالگران باید عراق را رها کنند و با شهادت حاج قاسم همه عراق متحد شده اند و شهادت حاج قاسم باعث شد پس از ۶۵ سال رزمندگان سپاه عملیات مهمی انجام دادند و موشکهای نقطه زن هدفی که از پیش تعیین شده بود را زدند و ایران پاسخ آمریکا را با سیلی موشکی داد.
وی ادامه داد: اراده دشمن را ریشه کن کردیم و شهادت حاج قاسم اراده ملت ایران را پیروز کرد.
وی تاکید کرد: طراحی و ساخت سلاح ها و فناوریهای پیچیده و نوین در حوزههای مختلف گامی بلند در ارتقای توان دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به شمار میرود و ما قدرت بازدارندگی را با اوج رسانده ایم و دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد و سیلی موشکی زمینه جنگ و تهاجم به ایران را خنثی کرد.
طلایی نیک گفت: کشور ما سه قدرت ویژه دارد که می توان به قدرت بازدارندگی و قدرت موشکی و قدرت جبهه مقاومت اشاره کرد و این ملت با تروریست ها مقابله کرده و مذاکره نمی کنند و قدر مقاومت و موشکی و قدرت بسیج ما را به اوج قدرت رسانده و عزت از آن ملت ایران اسلامی است.
طلایی نیک اضافه کرد: وحدت را بر حول محور ولایت قرار دهیم و آنچه که برای ما قدرت می آورد پشتیبانی از نظام است و باید با حضور پرشور در انتخابات شرکت کنیم و با مجلس کار آمد و دولت قوی مشکلات نیز حل خواهد شد و پیشرفت توام با عدالت نیز مد نظر مسئولان باشد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر