شهرستان بهار

امام جمعه شهرستان بهار در خطبه های نماز جمعه :

ویروس کرونا درماندگی کشورهای ابرقدرت را به دنیا نشان داد

شناسه خبر: ۹۶۶۱
 ویروس کرونا درماندگی کشورهای ابرقدرت را به دنیا نشان داد

اولین نماز جمعه شهرستان بهار بعد از شیوع بیماری کرونا با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در مصلای این شهر اقامه شد‌.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده در نخستین نماز جمعه شهرستان بهار بعد از انتشار ویروس کرونا به وضعیت کنونی دنیا و زمین گیری کشورها اشاره کرد و اظهار داشت: ویروسی که با میکروسکوپ های بسیار قوی دیده می شود دنیا را به زانو درآورد، این سرباز کوچک الهی درس بزرگی به دنیا داد و خیلی از ناپیداها را به دنیا نشان داد.

حجت الاسلام ارزنده به وضعیت کشورهای ابرقدرت در برخورد با کرونا اشاره کرد و افزود: شاهدیم که ویروس کرونا چگونه کشورهای ابر قدرت را بر بر زمین زد و آبرویشان را برد و مدینه فاضله ای که سلبریتی ها و غرب گرایان از غرب ساخته بودند در هم ریخت.

وی ادامه داد: این ویروس ایثار و گذشت مردم ما را در رزمایش مومنانه به رخ مردم دنیا کشید در حالیکه در آن طرف مرزها مردم برای یک عدد دستمال توالت دعوا و درگیری بوده و در حال غارت فروشگاهها بودند.

حجت الاسلام ارزنده با تشکر از وزارت بهداشت و شبکه بهداشت همدان و بهار تلاشهای جهادگران سلامت را ستودنی دانست و گفت: همین توصیه های بهداشتی که الان به مردم می شود اسلام ۱۴۰۰ سال پیش به مردم کرده است.

امام جمعه بهار با تبریک هفته قوه قضائیه ریاست حجت الاسلام رئیسی در قوه قضاییه برای مردم امید آفرین دانست و اظهار داشت: کسانی که با شعار امید به میدان آمدند مردم را نا امید کردند و الان که دلار به ۲۰ هزار تومان رسیده ککشان هم نمیگزد.

وی افزود: هم اکنون قوه قضاییه نه تنها در حال برخورد با جرائم و اجرای وظایف خود است، بلکه جور دیگر ارگانها را نیز در تعطیلی کارخانه ها و تولیدی ها می کشد؛ اما بعضی ها تدبیر می کنند که به هر شکلی که شده مردم را کلافه کنند.

وی همچنین با تبریک به نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که نمایندگان مجلس دست به دست قوه قضائیه بدهند و وضعیت مملکت را بهبود بخشند.

حجت الاسلام ارزنده به فرجام برجام اشاره کرد و گفت: هم اکنون وضعیت مان از ابتدای راه هم بدتر است، همه چیز را از دست داده ایم و پایینتر از صفر قرار داریم و همه اینها سیاهی هایی هستند که در تاریخ ثبت خواهد شد و جالب اینجاست که با تمام تین شرابط بعضی ها هنوز هم با وقاحت تمام حرف از رابطه با امریکا می زنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر