شهرستان بهار

حجت الاسلام زارعی خبر داد :

اجرای طرح «هر خانه یک پرچم» در شهر بهار

شناسه خبر: ۹۷۸۰
 اجرای طرح «هر خانه یک پرچم» در شهر بهار

مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری گفت: در جلسات ستاد مردمی غدیر، با معرفی کمیته‌های مختلف برآن شدیم تا با نصب پرچم سر در هر خانه‌ای ضمن تغییر چهره شهر پیام این روز را به همه مردم برسانیم.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام علی اصغر زارعی، مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، با تبریک عید غدیر به اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری جشنهای غدیری اشاره کرد و گفت: در یکی از این برنامهها که با محوریت حوزه و همراهی اداره تبلیغات اسلامی و دفتر امام جمعه بهار طرحی و در حال اجرایی شدن است، طرح هر خانه یک پرچم میباشد.

وی با تاکید بر اینکه در این ایام تمامی شهرها و مناطق باید رنگ و بوی غدیر به خود بگیرند، بیان کرد: در جلسات ستاد مردمی غدیر، با معرفی کمیتههای مختلف برآن شدیم تا با نصب پرچم سر در هر خانهای ضمن تغییر چهره شهر پیام این روز را به همه مردم برسانیم.

حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه وظیفه امروز ما از بین بردن غبار غفلت از غدیر است، گفت: در این ایام خواندن خطبه غدیر و مطالب در زمینه غدیر قطعا دارای تازگیهایی برای شنوندگان است.

وی افزود: منابع خوبی در حوزه غدیر وجود دارد که متاسفانه آن طور که باید از آنها استفاده نکردهایم و به آن نپرداختهایم و باید گفت که از صدا و سیما تا مراکز متولی فرهنگ همچون ارشاد، سازمان تبلیغات و حوزه علمیه نسبت به این امر کوتاهی کردهاند.

مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری خواستار ورود جدی رسانهها و نهادهای فرهنگی برای ترویج غدیر در جامعه شد و اظهار داشت: بزرگانی چون علامه امینی زحمات فراوانی برای احیای حق ولایت کشیدهاند و لذا تا فرصت وجود دارد باید از این منابع استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه برای از بین بردن مهجوریت غدیر نیاز به بسیج عمومی داریم، عنوان کرد: مردم ثابت کردهاند که در امور دینی اگر موضوع توسط خواص خوب تبیین شود به خوبی در میدان حاضر میشوند، نمونه آن هم محرم و صفر و شور برگزاری آن است.

حجت الاسلام زارعی با اشاره به اینکه فرهنگ مهاجم غرب، به دنبال زیر سوال بردن غدیر است، گفت: امروز باید با برنامه ریزی لازم و آموزش مورد نیاز، برای مقابله با تهاجم دشمن به میدان بیاییم.
نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر