شهرستان بهار

کتاب عبد شکور منتشر شد/نگاهی متفاوت به سیره عبادی رسول اکرم (ص)

شناسه خبر: ۹۹۴۳
کتاب عبد شکور منتشر شد/نگاهی متفاوت به سیره عبادی رسول اکرم (ص)

همزمان با آغاز هفته وحدت، کتاب «عبد شکور» که نگاهی متفاوت به سیره عبادی رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم دارد توسط انتشارات ستاد اقامه نماز منتشر شد.


کتاب عبد شکور منتشر شد/نگاهی متفاوت به سیره عبادی رسول اکرم (ص)


به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری مهر، همزمان با آغاز هفته وحدت، کتاب «عبد شکور» که نگاهی متفاوت به سیره عبادی رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم دارد منتشر شد.

در مقدمه این کتاب که ابتدا با آیه ۱۰۷ سوره انبیاء شروع شده است آمده است که: سال ۱۳۸۵ خورشیدی بر اساس رهنمود رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله خامنهای سال پیامبر اعظم نامیده شد و چه نسیمی خوش تر از خلق خوش محمدی صلی الله علیه و آله و سلم و چه عطری خوش بوتر از عطر گل محمدی، همو که عطر دعوتش جهان گستر خواهد شد و فرزندی از فرازندان او که نامش نام او و کنیه اش کنیه او و خصالش خصال او و برنامه اش برنامه اوست. پرچم های لا الله الا الله و محمد رسول الله(ص) را بر قلل رفیع جهان به اهتزاز در خواهد آورد….. او خود عبد خدا بود و آنقدر در پیشگاه خدا عبادت می کرد که نزدیک بود جان دهد، پیام آسمانی آمد که “مَا أَنْزَلْنَا عَلَیْکَ الْقُرْآنَ لِتَشْقَیٰ".

در ادامه این مقدمه آماده است: اولین تظاهرات رفتاری که از زندگی او پس از بعثت به ثبت رسیده اقامه نماز بود، علیرغم مخالفت ها و توهین ها بر عبادت خود استقامت ورزید و رنج این راه را بر خود هموار کرد.

از فهرست مطالب این کتاب نیز می توان به آئین بندگی، اولین نماز ها، وقت نماز، قبله، وضو کلید نماز، اذان نغمه آسمانی، نماز در میدان جنگ، نمازی در آستانه سفر آخرت و همچنین خاطراتی از سیره عبادی پیامبر اشاره کرد.

این کتاب از روز شنبه ۱۰ آبان ماه از طریق فروشگاه محصولات فرهنگی ستاد اقامه نماز در دسترس خواهد بود همچنین امکان خرید اینترنتی این کتاب نیز از طریق فروشگاه مجازی انتشارات به نشانی namazstore.ir در دسترس خواهد بود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر