شهرستان بهار

پلمب ۷۳ واحد صنفی در بهار / ‏یک تن ماهی فاقد مجوز بهداشتی کشف‬ شد

شناسه خبر: ۹۹۷۲
پلمب ۷۳ واحد صنفی در بهار / ‏یک تن ماهی فاقد مجوز بهداشتی کشف‬ شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با اشاره به تداوم اجرای طرح نظارت بر صنوف به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: ۷۳ واحد صنفی بهار به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب شد.

به گزارش نشاط شهر سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و با همکاری اتحادیه امور صنفی، شبکه بهداشت و درمان، اداره صمت و سپاه و بسیج شهرستان بهار، نظارت مستمر بر واحدهای صنفی ادامه دارد

وی ادامه داد: از نخستین روزهای شیوع بیماری تاکنون مأموران پلیس با همکاری ادارات یاد شده از یک هزار و ۶۸۰ واحد صنفی بازدید به عمل آوردهاند که به ۲۸۵ واحد صنفی تذکر داده شد و ۱۳۲ واحد نیز اخطاریه پلمب دریافت کردند.

سرهنگ نوری با اشاره به اینکه در این بازرسیها ۷۳ واحد صنفی نیز که به تذکرات و اخطارهای قبلی بی توجه بودند پلمب شدند تا در مبادی قانونی به تخلفات آنها رسیدگی شود، گفت: پلیس با بسیج تمام امکانات در کنار مدافعان سلامت جامعه حضور دارد و با هرگونه نقض قوانین و تخلفات بهداشتی صنوف برخورد میکند.

وی با بیان اینکه شهروندان میتوانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از واحدهای صنفی با شماره تلفن ۱۱۰ تماس حاصل و موضوع را اطلاع دهند از توقیف یک دستگاه خودرو وانت و کشف یک تن ماهی فاقد مجوز بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: مأموران انتظامی شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو وانت مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو یک تن ماهی فاقد مجوز بهداشتی کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار اضافه کرد: ارزش محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

انتهای پیام /


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر