سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

علائم ابتلا به سویه اومیکرون چیست؟

علائم ابتلا به سویه اومیکرون چیست؟ (1400/9/8 10:32:41)

رئیس انجمن پزشکی آفریقای جنوبی تصریح کرد که علائم یاد شده تا کنون در گروه کوچکی از مبتلایان به سویه اومیکرون تکرار و مشاهده شده و هنوز برای اظهارنظر دقیق در مورد تبعات و عوارض عمومی ابتلا به نوع جهش‌یافته ویروس کرونا زود است.
برگزاری جنگ شادی به مناسبت افتتاحیه بازارچه سوغات و خوراکی ها در فرهنگ سرای آیت الله بهاری شهرستان بهار

برگزاری جنگ شادی به مناسبت افتتاحیه بازارچه سوغات و خوراکی ها در فرهنگ سرای آیت الله بهاری شهرستان بهار (1400/8/28 19:33:02)

جنگ شادی به مناسبت افتتاحیه بازارچه سوغات و خوراکی ها در فرهنگ سرای آیت الله بهاری شهر بهار با حضور، شهردار، فرماندار واعضای محترم شورای شهر بهار برگزار گردید.
افزایش ۶۳ درصدی تغییرات بارندگی استان همدان نسبت به سال گذشته
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای همدان مطرح کرد؛

افزایش ۶۳ درصدی تغییرات بارندگی استان همدان نسبت به سال گذشته (1400/8/24 10:48:23)

دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای همدان گفت: میزان بارندگی در استان نسبت به سال آبی گذشته ۶۳ درصد افزایش و نسبت به متوسط بلندمدت ۱۴ درصد کاهش داشته است.
آغاز پرسه‌زنی قاتل بی‌صدا در شهر
گاز 64 همدانی را در 3 سال گذشته گرفته است

آغاز پرسه‌زنی قاتل بی‌صدا در شهر (1400/8/19 10:40:05)

همزمان با شروع فصل سرما در استان سردسیری چون همدان که هرساله در اوایل آبان‌ماه با افت شدید دما روبه‌رو است. تعدادی از خانواده‌ها بر اثر غفلت مجبور به سیاه‌پوش کردن خانه خود می‌شوند چرا که بار دیگر عزیزی بر اثر گازگرفتگی از بین رفته است.
پیری جمعیت کشور بحران اقتصادی به دنبال خواهد داشت
عضو کمیسیون آموزش‌‌وتحقیقات‌ مجلس:

پیری جمعیت کشور بحران اقتصادی به دنبال خواهد داشت (1400/8/19 10:36:09)

حرکت جمعیتی کشور به سوی یک کشور پیر موجب کاهش پرداختی‌های بیمه و افزایش استفاده‌کنندگان از صندوق‌های بازنشستگی می‌شود، پیری جمعیت کشور بحران اقتصادی به دنبال خواهد داشت. نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بحران پیری جمعیت کشور گفت: اکنون کشور به لحاظ زاد و ولد به سوی یک کشور پیر درحال حرکت است، رشد جمعیتی ما اکنون رشد بسیار پایینی است، متأسفانه این روندی که چندسالی است آغاز شده آینده خطرناکی را برای ما رقم می‌زند، پرداختی صندوق‌های بازنشستگی ما هرساله درحال افزایش است یعنی جمعیت بازنشستگان ما سال به سال رو به رشد است، با این روند افرادی که از این صندوق‌ها استفاده می‌کنند درحال افزایش و افرادی که بیمه پرداخت می‌کنند درحال کاهش هستند، یعنی این موضوع به ‌غیر از بحران جمعیتی و نیروی انسانی خود یک بحران اقتصادی هم به دنبال خواهد داشت.
حوادث