سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

آتش سوزی مغازه ای در بازارچه اندیشه ی شهرک فرهنگیان

آتش سوزی مغازه ای در بازارچه اندیشه ی شهرک فرهنگیان (1403/3/22 11:10:12)

آتش نشانی شهر بهار: طی تماس تلفنی با سامانه و خط اضطراری ۱۲۵ ایستگاه آتش نشانی و گزارش حریق در بازارچه اندیشه شهرک فرهنگیان، بلافاصله نیروهای اطفایی به محل حادثه اعزام و توانستند آتش را مهار و از سرایت آن به دیگر مغازه ها جلوگیری نمایند.
انجام عملیات آتش زدن علف زار های خشک شده به صورت کنترل شده توسط اکیپ آتش نشانی شهر صالح آباد

انجام عملیات آتش زدن علف زار های خشک شده به صورت کنترل شده توسط اکیپ آتش نشانی شهر صالح آباد (1403/3/22 11:08:43)

سرپرست خدمات ایمنی و آتش نشانی شهر صالح آباد: با توجه به نزولات مناسب آسمانی در سطح زمین، باعث ایجاد علفزارها بسیاری شده است که این موضوع آتش سوزیهای گسترده در سطح منطقه و دلیل ایجاد خسارات به باغات و مزارع خواهد شد.
حدود 1000 مورد سگ گزیدگی در شهرستان بهار

حدود 1000 مورد سگ گزیدگی در شهرستان بهار (1403/3/19 15:58:48)

از آزار و اذیت و نزدیک شدن به حیوانات پرهیز کنید چرا که حیوانات اهلی و وحشی می‌توانند آلوده به ویروس هاری باشند و در صورت گزش، احتمال ابتلا به بیماری هاری وجود دارد. بیماری هاری نوعی بیماری ویروسی است که از طریق گزش حیوانات هار به انسان منتقل می‌شود و در صورت عدم مراجعه بموقع به مراکز بهداشتی درمانی مرگ صددرصد را بدنبال خواهد داشت.
ثبت ۱۴۹ میلیون تردد جاده‌ای در تعطیلات اخیر/ مرگ ۲۵۸ نفر در تصادفات هفته گذشته
رئیس پلیس راهور فراجا:

ثبت ۱۴۹ میلیون تردد جاده‌ای در تعطیلات اخیر/ مرگ ۲۵۸ نفر در تصادفات هفته گذشته (1403/3/19 10:43:28)

پلیس راهور فراجا از ثبت ۱۴۹ میلیون تردد در جاده‌های کشور در طول تعطیلات اخیر خبر داد و گفت که متاسفانه در هفته گذشته ۲۵۸ نفر نیز در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.
توصیه های ایمنی جهت کاهش آتش سوزی درمناطق شهری،کشاورزی و مراتع

توصیه های ایمنی جهت کاهش آتش سوزی درمناطق شهری،کشاورزی و مراتع (1403/3/18 21:56:05)

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی بهار اعلام نمود: به برکت بارشهای اخیر و رویش گیاهان خودرویش و یکساله در داخل شهر،مناطق کشاورزی و مراتع،تعداد عملیاتهای اطفایی آتش نشانی در خرداد ماه سال جاری افزایش داشته و پیش بینی می شود تا اواسط مرداد ماه ادامه یابد.
انفجار در اثر نشتی گاز در روستای حسین آباد عاشوری با دو مصدوم

انفجار در اثر نشتی گاز در روستای حسین آباد عاشوری با دو مصدوم (1403/3/14 21:34:56)

در این حادثه که در روز دوشنبه 14 خرداد ماه رخ داد در اثر نشتی گاز در منزلی در روستای حسین آباد عاشوری که در نهایت باعث انفجار شد دو مصدوم(یک آقا و یک خانم) برجای گذاشت که مصدوم آقا دچار سوختگی 15 درصد و آسیب در چند ناحیه از بدن و مصدوم خانم سوختگی حدودا 60 درصد داشتند..دو آمبولانس( پایگاه اورژانس صالح آباد و شهری یک بهار) به محل حادثه اعزام شدند. بعد از اقدامات لازم درمانی مصدومین به بیمارستان بعثت انتقال داده شدند.
بیش از هزار مورد حیوانات گزیدگی سال گذشته در شهرستان بهار رخ داده است

بیش از هزار مورد حیوانات گزیدگی سال گذشته در شهرستان بهار رخ داده است (1403/3/14 14:39:58)

طبق آمار اعلام شده از سوی مرکز بهداشت شهرستان بهار بروز حیوان گزیدگی در شهرستان بهار با جمعیت حدود ۱۲۵ هزار نفری سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ مورد بوده است که ۹۸۰ مورد مربوط به خود شهرستان و مابقی مهمان بوده است.
حوادث