سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

آبروریزی برای استان همدان ومیراث فرهنگی در ماجرای سرقت از موزه

آبروریزی برای استان همدان ومیراث فرهنگی در ماجرای سرقت از موزه (1401/5/8 13:08:56)

انتشار وسیع و همه گیر جزئیات سرقت و مصاحبه پلیس تهران در خصوص نحوه بازداشت و اعترافات سارق دستگیر شده اشیاء عتیقه و تاریخی موزه همدان ، باعث آبروریزی گسترده و انفعال مسئولین استانی میراث فرهنگی شده است.
کم آبی به خیار شور "گنج تپه" هم رحم نکرد!

کم آبی به خیار شور "گنج تپه" هم رحم نکرد! (1401/2/14 18:49:03)

گنج‌تپه یکی از روستاهای استان همدان بوده که در دهستان سیمینه‌رود بخش مرکزی شهرستان بهار واقع شده‌است، اهالی این روستا عمدتا در حوزه کشاورزی فعالیت دارند و محصولاتی چون سیب زمینی، سیر و خیار از عمده ترین محصولات تولیدی این روستا به شمار می‌رود.
کشف بیش از ۱۷ کیلوگرم تریاک در راه همدان

کشف بیش از ۱۷ کیلوگرم تریاک در راه همدان (1401/2/14 18:35:59)

با تلاش های چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر مشخص شد، این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به همدان می کند | تمامی فعالیت ها و اقدامات افراد شرور و اراذل و اوباش به صورت مداوم رصد می شود.
امسال بالغ بر ۵۰۰ مورد اخطار و تذکر ترافیکی و بالغ بر ۴۰ مورد اعمال قانون و جریمه در داخل شهر بهار اعمال شده است
رییس پلیس راهور شهرستان بهار:

امسال بالغ بر ۵۰۰ مورد اخطار و تذکر ترافیکی و بالغ بر ۴۰ مورد اعمال قانون و جریمه در داخل شهر بهار اعمال شده است (1401/1/15 22:27:28)

با توجه به پیام های همشهریان و شکایات مردمی از پایانه های مسافربری شهر بهار و درخواست پیگیری سرنشینان و نرخ پایانه ها، با تهیه گزارشی از همشهریان، رانندگان و مسئولین پیگیر این مشکل شدیم.
شیخ محمدباقر بهاری، از ریاست انجمن ولایتی تا مبارزه مسلحانه
۲۹ شعبان سالروز رحلت روحانی مشروطه خواه، شیخ محمدباقر بهاری

شیخ محمدباقر بهاری، از ریاست انجمن ولایتی تا مبارزه مسلحانه (1401/1/12 19:11:55)

محمدباقر بن محمدجعفر بهاری، (۱۲۷۵ یا ۱۲۷۷ ـ ۱۳۳۳ق) مجتهد متنفذ و از رهبران مشروطه‌خواه همدان و از شاگردان میرزا محمد حسن شیرازی، حبیب الله رشتی، محمد کاظم خراسانی بود.
جان پسر بچه‌ بهاري ازخطر انفجار مواد محترقه نجات پیدا کرد

جان پسر بچه‌ بهاري ازخطر انفجار مواد محترقه نجات پیدا کرد (1400/12/22 22:04:09)

عصر روز شنبه در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ ساعت ۱۷:۱۳ با سامانه ۱۲۵ آتشنشانی تماس گرفته شده که آتش سوزی حاکی از انفجار مواد محترقه توسط پسر ۱۱ ساله ای در منزل گزارش شد که بلافاصله مامورین اعزام و بع از ۲ دقیقه به محل حادثه رسیدند.
حوادث