سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

اهدای عضو خانم ۵۵ ساله بهاری اهل روستای لک به چند بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید

اهدای عضو خانم ۵۵ ساله بهاری اهل روستای لک به چند بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید (1402/11/5 21:13:08)

اعضای بدن زنده یاد فاطمه خاکباز زن ۵۵ ساله همدانی اهل روستای لک از توابع صالح آباد شهرستان بهار که به دلیل تصادف مرگ مغزی شده بود ،با رضایت خانواده اعضای بدنش اهدا شد و به چندین بیمار جان دوباره بخشید.
گزارش اعتماد از «بزرگ‌ترین» پرونده تجاوز به عنف؛ چرا قربانیان «م.س» مقابل دادگاه همدان تجمع کردند؟

گزارش اعتماد از «بزرگ‌ترین» پرونده تجاوز به عنف؛ چرا قربانیان «م.س» مقابل دادگاه همدان تجمع کردند؟ (1402/11/4 00:39:39)

اعتماد: یک منبع آگاه در مورد «م.س» می‌گوید: او در ۱۷ سالگی اولین تعرض خود را شروع می‌کند. بعدها به بهانه ازدواج از برخی زنان و دختران کلاهبرداری نیز کرده است. این پرونده اگر به درستی بررسی شود شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین پرونده تجاوز به عنف در کشور است.
۴ تن از مستشاران نظامی ایران به شهادت رسیدند
در پی حمله رژیم صهیونیستی به شهر دمشق

۴ تن از مستشاران نظامی ایران به شهادت رسیدند (1402/10/30 22:45:29)

بار دیگر رژیم جنایتکار صهیونیستی اقدام به تجاوز به شهر دمشق پایتخت کشور سوریه نمود و طی حمله هوایی جنگنده‌های رژیم متجاوز و غاصب تعدادی از نیروهای سوری و ۴ تن از مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسیدند.
تصادف 2 خودروی پراید با پژو پارس در محور همدان به یکن آباد با 6 مصدوم

تصادف 2 خودروی پراید با پژو پارس در محور همدان به یکن آباد با 6 مصدوم (1402/10/29 21:09:15)

روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان بهار: در مورخ 29 دی ماه 1402 در اثر برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید با پژو پارس در محور همدان به یکن آباد 6 مصدوم بر جای گذاشت که بلافاصله سه دستگاه آمبولانس اورژانس(پایگاه شهری یک بهار،پایگاه شهری دو بهار و پایگاه مریانج) به صحنه اعزام شدند و بعد از انجام اقدامات لازم درمانی همه مصدومین را به بیمارستان بعثت همدان انتقال دادند.
تروریست داعشی را شناسایی کنید/ دستگیری و کشته شدن تعدادی از سرکردگان داعشی مرتبط با حادثه کرمان

تروریست داعشی را شناسایی کنید/ دستگیری و کشته شدن تعدادی از سرکردگان داعشی مرتبط با حادثه کرمان (1402/10/29 13:33:48)

اطلاعیه سوم وزارت اطلاعات: در پی حادثه تروریستی کرمان، تعداد دیگری از عناصر مرتبط با واقعه‌ی مذکور، در سطوح برخی سرکردگان گروهک مزدور داعش تا عوامل عملیاتی و از اتباع چند کشور، شناسایی، بازداشت و به بازداشتگاه‌های کشور منتقل شدند.
۳۲ نفر مرتبط با جنایت تروریستی دستگیر شدند / ۱۶ بمب در استان کرمان کشف شده که قدرت انفجار هر کدام از آنها از جلیقه‌های عامل انتحاری بیشتر بود / قبل از مراسم، علاوه بر دوستان اطلاعات و اطلاعات سپاه، حتی ارتش تا چند کیلومتر ریزپرنده‌ها را رصد می‌کرد و سگ‌های ویژه کشف موادمنفجره حضور داشتند / ۲ عامل انتحاری که قصد عملیات در تشییع شهدای سانحه تروریستی را داشتند قبل از مراسم شناسایی شدند
دادستان کرمان:

۳۲ نفر مرتبط با جنایت تروریستی دستگیر شدند / ۱۶ بمب در استان کرمان کشف شده که قدرت انفجار هر کدام از آنها از جلیقه‌های عامل انتحاری بیشتر بود / قبل از مراسم، علاوه بر دوستان اطلاعات و اطلاعات سپاه، حتی ارتش تا چند کیلومتر ریزپرنده‌ها را رصد می‌کرد و سگ‌های ویژه کشف موادمنفجره حضور داشتند / ۲ عامل انتحاری که قصد عملیات در تشییع شهدای سانحه تروریستی را داشتند قبل از مراسم شناسایی شدند (1402/10/17 10:20:03)

دادستان کرمان گفت: طی ماه های اخیر ۳۲ نفر که با پرونده جنایت تروریستی کرمان مرتبط هستند دستگیر شده‌اند که در حال مرحله بازجویی و مراحل مقدماتی قرار دارند.
حوادث