کد خبر : 10974
تاریخ : 1400/2/14
گروه خبری : گوناگون

پیام مردمی :

در خواست مردم از مسئولین

نشاط شهر در قبال صحت و سقم پیام های مردمی هیچگونه مسئولیتی ندارد و تنها منعکس کننده آنهاست. ادارات و ارگانهای مربوطه با ارسال جوابیه می توانند پاسخگو باشند.

با سلام و خسته نباشید.

طاعاتتان قبول حق ما داخل شهرمان از زیبایی های شهری ک کلا محروم هستیم اونم به لطف مسئولین امر

لااقل مدیران قبلی در نظافت شهری کوچکترین تلاشی می کردند مثل شستشوی خیابان ها، جوی های آب

کناره های جدول در بلوار ها که انباشته از خاک و زباله هست ، 

این بنده خدا پاکبان ها هر چقدر هم که زحمت میکشن باز ثمری نداره ، چون خیابان ها پر از گرد و خاک هست جدول های سیمانی عهد دقیانوس رو هم که اصلا نمیشه نگاش کرد.

 

شهردار محترم لطفا رسیدگی نمایید

آقایی که برای شورا شدن تلاش میکنید لطفا به محض پیروز شدن شهر رو فراموش نکنید و پیگیر مسائل مربوط به شهرمان باشید

 

با سلام برای چندمین باره از شهردار محترم خواهش میکنم کوی پاسداران ایمان ۱پرازنخاله های ساختمانه همه هم آشغال خونشونو میارن میریزن تو زمین خالی ممنون میشم اگه جمع اوری کنند.

 

 با سلام و خسته نباشی و قبولی طاعات و عبادات ،خواستم از اداره صنعت ،معدن و تجارت بپرسید که آیا هیچ نظارتی از سو این اداره با نحوه و توزیع بتن آماده توسط شرکتهای بتن انجام میشه یا بحال خودشون رها شدن،درسته تورم و گرانی بیداد میکنه ولی دیگه اینطور نیست که یک متر بتن متری یک میلیون تومان بشه ،لطفا رسیدگی شود ،ممنون

 

شورای محترم ترافیک شهربهار

لطفا صدمتراول خیابان مدنی وپنجاه مترابتدای خیابان سیدجمال راتابلوی پارک ممنوع نصب کنیدتاترافیک لجام گسیخته و وحشتناک وخطرناک آن اصلاح شود و در هریک ازاین خیابانها یک مامور راهنمایی مختص اجرای درست آن مستقر فرمایید. باتشکر

انتهای پیام/

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/10974