کد خبر : 10992
تاریخ : 1400/2/16
گروه خبری : گوناگون

پیام مردمی : در خواست مردم از مسئولین

مسئولین محترم به داد مردم مهاجران برسید.

نشاط شهر در قبال صحت و سقم پیام های مردمی هیچگونه مسئولیتی ندارد و تنها منعکس کننده آنهاست. ادارات و ارگانهای مربوطه با ارسال جوابیه می توانند پاسخگو باشند.

متاسفانه باز هم تصادف و باز هم فوت یک نفر از شهروندان عزیز این شهر

مسئولین بخش و شهرستان بویژه رئیس اداره راه بایستی پاسخگوی عدم رفع مشکلات نقاط حادثه خیز مسیر شهر مهاجران باشند! این جاده پس از هشت سال از شهر شدن مهاجران هنوز هم با عرض ۶ متری بصورت روستایی باقی مانده است!

عرض جاده باید شهری شود که نشده است.

جاده شانه خاکی ندارد!

جاده پیچ های خطرناکی دارد!

جاده خط کشی مناسب ندارد!

علائم مناسب و نور در نقاط حادثه خیز وجود ندارد!

بسیاری از وعده های داده شده محقق نشده است و مسئولین در این خصوص اقدام نکرده اند! 

شهرستان در خصوص برنامه ریزی بلند مدت با مشکل رو به رو است و در حوزه های مختلف برنامه مدونی بخصوص برای ایمن سازی مسیر شهر و خروج مهاجران از بن بستی وجود ندارد، حتی اراده این کار نیز وجود نداردو این کم کاری این نکته را به ذهن منعکس می کند که شاید برخی دوست ندارند مهاجران پیشرفت کند.

گذشته از بی احتیاطی برخی از رانندگان ، عامل اصلی این تصادفات و حوادث مشابه در این مسیر عرض کم جاده ، پیچ های خطرناک و نبود علائم و نور مناسب در شب است ‌که این موضوعات را در طول این هشت سال بارها و بارها هم بصورت کتبی بازگو شده و هم در جلسات کمیته ترافیک شهرستان توسط شورای اسلامی شهر مهاجران مطرح شد ولی دریغ از ذره ای اقدام و عمل!!

 

شورای اسلامی شهر مهاجران

 

افزایش آمار فوتی های تصادف روز گذشته 

 

با کمال تاسف و تاثر باید اعلام کنیم که یک نفر دیگر از مصدومان تصادف روز گذشته امروز فوت شدند و تعداد کسانی که در تصادف روز گذشته فوت شدند به دو نفر رسید.

این غم و اندوه بزرگ را خدمت خانواده های سوگوار تسلیت عرض نموده و ما مردم مهاجران منتظر پاسخ و اقدامات مقتضی مسئولین در این زمینه هستیم.

 

انتهای پیام/

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/10992