کد خبر : 11308
تاریخ : 1400/4/10
گروه خبری : اجتماعی، اقتصادی

۲۰ کیلوگرم هروئین در شهرستان بهار کشف شد

فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف ۲۰ کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از  نافع، سردار «سلمان امیری» افزود: با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع هروئین مشخص شد، این باند با شیوه و شگردهای پیچیده اقدام به انتقال مواد مخدر از یکی از استان های مرکزی به استان های غربی می کند.

 وی اضافه کرد: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده یک قاچاقچی در این خصوص شناسایی و در یک عملیات ضربتی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری انتظامی شهرستان بهار، خودرو متهم شناسایی و در بازرسی از آن، ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر هروئین با لفافه از وی کشف شد.

 فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: همچنین در عملیات دیگری کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری کارکنان انتظامی شهرستان کبودرآهنگ قاچاقچیانی که درصدد انتقال مواد مخدر از استان های جنوبی به کبودراهنگ بودند را شناسایی کردند.

 سردار امیری افزود: پس از متوقف کردن خودرو متهمان در بازرسی از آن، ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک با لفافه کشف و ۲ متهم دستگیر شدند.

 

انتهای پیام/

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11308