کد خبر : 11568
تاریخ : 1400/6/7
گروه خبری : ورزشی

فرماندار بهار:

دکتر سجادی می تواند منشا تحولات بزرگ در ورزش کشور باشد

احسان قنبری گفت : دکتر سجادی به عنوان قهرمان دو ومیدانی آسیا و خاک خورده ورزش با ایجاد تحول در ورزش ایران پاسخ اعتماد و اعتقاد خانه ملت را خواهد داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بهار؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت جمعی از روسای هیات های ورزشی شهرستان بهار با قنبری فرماندار این شهر دیدار و این هفته را به ایشان تبریک گفتند.

فرماندار بهار ضمن تبریک هفته دولت از زحمات علیرضا صفی زاده که از بدو انتصاب پیگیر مسائل و مشکلات ورزش شهرستان در راستای توسعه و رونق ورزش می باشد تشکر نمود و اظهار داشت : باید مسئولین ورزش با همدلی و تلاش هر چند با امکانات کم برای بر طرف نمودن مشکلات اهتمام داشته باشند.

وی در ادامه با تبریک انتصاب دکتر سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان گفت: دکتر سجادی به عنوان مدیر توانا و مجرب تمامی فاکتورهای هدایت ورزش ایران را دارد و یقینا توانمندیهای ایشان می تواند ورزش کشوررا به سمت موفقیت سوق دهد.

احسان قنبری تصریح کرد: دکتر سجادی به عنوان قهرمان دو ومیدانی آسیا و خاک خورده ورزش با ایجاد تحول در ورزش ایران پاسخ اعتماد و اعتقاد خانه ملت را خواهد داد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کرونا ضربه بزرگی به جامعه ورزش زد، افزود: متاسفانه یکی از اقشاری که بیشتر در شیوع کرونا آسیب دید باشگاه داران و ورزشکاران بودند و ورزش کشور در دو سال اخیر با شیوع ویروس کرونا آسیب جدی دیده است.

انتهای پیام/ 

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11568