کد خبر : 11682
تاریخ : 1400/6/25
گروه خبری : حوادث

خارج کردن جسد یک نوجوان ۱۴ساله دیگر از سد اکباتان

غواصان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان جسد یک نوجوان را از سد اکباتان بیرون کشیدند | آتش نشانان پس از پایان این عملیات که با حضور و نظارت مستقیم سرپرست سازمان انجام شد جسد کشف شده را جهت طی مراحل قانونی تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل دادند.

به گزارش نشاط شهر به نقل از همدان پرس ، غواصان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان جسد یک نوجوان را از سد اکباتان بیرون کشیدند.

به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان عصر چهارشنبه سامانه ۱۲۵ همدان با دریافت گزارشی مبنی بر  غرق شدن یک نوجوان در سد اکباتان تیم تخصصی غواصی را با همراهی معاون عملیات سازمان به محل حادثه اعزام کرد.

آتش نشانان  پس از حضور در محل حادثه پس از بررسی های  اولیه بلافاصله با استفاده از تجهیزات تخصصی غواصی وارد آب شده و عملیات جستجو را  آغاز کردند.

غواصان آتش نشانی با تمام توان و با استفاده از شیوه های تخصصی امداد و نجات در آب  عملیات جستجو را دنبال کردند و دقایقی پس از آغاز عملیات با وجود سردی آب و شرایط خاص محل حادثه جسد نوجوان حدود ۱۴ساله را از آب بیرون کشیدند.

آتش نشانان پس از پایان این  عملیات که با حضور و نظارت مستقیم سرپرست سازمان انجام شد جسد کشف شده را جهت طی مراحل قانونی تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل دادند.

لازم به ذکر است جمعه گذشته نیز در عملیات مشابه دیگری، آتش نشانان جسد ۲ نوجوان را از سد اکباتان  بیرون کشیدند.

۲ نوجوانان ۱۶ و ۱۷ ساله جمعه گذشته ۱۹ شهریور در سد اکباتان همدان غرق شدند.

 

 

 

 

انتهای پیام/ص

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/11682