کد خبر : 12049
تاریخ : 1400/9/13
گروه خبری : سیاسی

امام جمعه شهر بهار:

نشست دولت در میز مذاکرات با اولویت اقتصاد است

نماز جمعه این هفته شهر بهار به امامت حجت الاسلام محمدعلی ارزنده برپا شد.

به گزارش نشاط شهر، امام جمعه شهربهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار اظهار داشت: انفاق موضوع مهمی است که باید مورد توجه همگان به ویژه خیرین و نیکوکاران قرار گیرد، متاسفانه دین در بعضی موضوعات ظاهری شده است و از دین فاصله گرفته ایم در چنین شرایطی منتظر فرج باشید.

 

حجت الاسلام محمد علی ارزنده همچنین به بحث مذاکرات اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم اولویت را برجام قرار نداد و اولویت اقتصاد و ارتباط با کشورهای دنیا و مسیر حفظ حقوق در رفع تحریم ها است.

 

وی ادامه داد: غنی سازی ۹۰ درصدی در دستور کار دولت قرار دارد و نشست در میز مذاکرات با قدرت ادامه دارد به نحوی که به هیچ وجه از حقوق ملت کوتاه نخواهند آمد و قوانین ذلت باز دولت قبل تکرار نخواهد شد.

 

حجت‌الاسلام ارزنده ادامه داد: در موضوع آب زاینده رود، کشاورزان نقشی در این باره نداشته و دشمنان به دنبال ایجاد ناامنی و درگیری هستند تا ایران را در میز مذاکره ناتوان نشان دهندکه باید در این مورد هوشیار بوده و در مقابل توطئه های آنان مقاومت کنیم.

 

وی اذعان داشت :امروز دشمن در عرصه جنگ نرم در حال فعالیت گسترده است و در بعضی موارد هم پیروز شده و امروز دانشجویان در زمینه جنگ نرم باید وارد باشند و فعالیت کنند چرا که دشمن  تمام دستاورد ها را زیر سوال  می برد، امروز باید با ابزار روز در مقابل توطئه گران مقاومت و ایستادگی کرد.

 

امام جمعه بهار افزود: در حمله سایبری به وزارت نفت کمتر از ۲۴ ساعت ذلت بزرگی برای اسرائیل به ارمغان آورده شد که نشان از ابر قدرت بودن ایران اسلامی در تمامی عرصه ها است و جوانان باید به علم روز مجهز باشند تا در مقابل یاوه گویان ایستادگی و مقامت نماییم.

 

فاطمه بدرلو

انتهای پیام/ص

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/12049