کد خبر : 12701
تاریخ : 1401/5/10
گروه خبری : سیاسی

بهره برداری از زیرگذر سه راه صالح آباد تا قبل از اربعین حسینی

روز گذشته فرماندار شهرستان بهار به همراه مهندس ایرجی امین رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از زیرگذر سه راه صالح آباد واقع در گلوگاه شهید زارعی بازدید داشتند.

 

گروه - مرضیه کریمی رادپور :  

به گزارش نشاط شهر، روز گذشته فرماندار شهرستان بهار به همراه مهندس ایرجی امین رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از زیرگذر سه راه صالح آباد واقع در گلوگاه شهید زارعی بازدید داشته و در جریان میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت، این پروژه از سال ۹۸ آغاز شده و تاکنون میزان ۳۰ هزارمتر مکعب خاک برداری شده است.

 

در این پروژه محل تردد از همدان به کرمانشاه از زیرگذر و از سنندج به همدان از روگذر درنظر گرفته شده است.

 

این پروژه تاکنون ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، ۱۲ میلیارد تومان برای آن هزینه شده و  ۱۶ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه لازم دارد.

 

فرماندار بهار با اشاره به بازدید نماینده ویژه رئیس جمهور و قول حمایت ایشان از این پروژه اظهار کرد: این مسیر یکی از پر ترددترین نقاط استان و محل اتصال ۱۵ استان به غرب کشور است و بخش عمده تردد زائرین اربعین از این منطقه می باشد و طبق قول مساعد مدیر پروژه تمام تلاش ها انجام می شود تا اربعین حسینی این پروژه به بهره برداری برسد.

 

انتهای پیام/ص

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/12701