کد خبر : 13131
تاریخ : 1401/11/2
گروه خبری : سیاسی

بازدید معاون توسعه مدیریت،منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی همدان و هیات همراه از بیمارستان دندانپزشکی پورسینا شهرستان بهار

دکتر یوسفی معاون توسعه مدیریت دانشگاه ابن سینا در این بازدید بیان داشت: الویت اصلی، منابع انسانی است اگر همکاران حال خوب داشته باشند ،خدمات با کیفیت تری به مردم ارائه میشود و مجموعه دانشگاه هم میتواند با قدرت روبه جلو حرکت کند.

 

به گزارش نشاط شهر، کتر یوسفی معاون توسعه مدیریت دانشگاه ابن سینا در این بازدید بیان داشت: الویت اصلی، منابع انسانی است اگر همکاران حال خوب داشته باشند ،خدمات با کیفیت تری به مردم ارائه میشود و مجموعه دانشگاه هم میتواند با قدرت روبه جلو حرکت کند.

 

 

وی ادامه داد:معاونت توسعه ،حمایت حداکثری از گسترش خدمات با کیفیت دندانپزشکی در این مرکز را ادامه می دهد تا بیمارستان پورسینا که در غرب کشور موقعیت منحصر به فردی دارد به جایگاه واقعی خود برسد.

 

 


در ادامه دکتر دارابی مدیر شبکه بهداشت ودرمان بهار نکاتی درخصوص ظرفیت های شهرستان بهار و نیاز های تجهیزاتی مرکز پورسینا بیان داشت.

 

 

 

دکتر امام رئیس مرکز دندانپزشکی پورسینا نیز در این بازدید با بیان این که در صورت تامین متخصص  مورد نیاز تحولات خوبی را در مرکز  شاهد خواهیم بود نکاتی را در خصوص نیاز های  مرکز به دندانپزشکان متخصص در رشته های مختلف بیان داشت.

 


در پایان مهندس ثقفی مدیر بیمارستان دندانپزشکی پورسینا نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه درآمدی و تجهیزاتی مرکز ارائه داد.


زهرا صادقی گلزار

 

انتهای پیام/ص

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/13131