کد خبر : 13138
تاریخ : 1401/11/6
گروه خبری : سیاسی

فرماندار شهرستان بهار :

کسب رتبه نخست پوشش بیمه روستایی، کشاورزان و عشایری شهرستان بهار در استان همدان

اولین جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر شهرستان به ریاست روح اله نباتی فرماندار شهرستان بهار و با حضور مهدی سماواتی مدیرصندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان و سایر مدیران شهرستانی برگزار شد.


به گزارش نشاط شهر، اولین جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر شهرستان به ریاست روح اله نباتی فرماندار شهرستان بهار و با حضور مهدی سماواتی مدیرصندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان و سایر مدیران شهرستانی برگزار شد.

 در این جلسه ابتدا مدیر صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان عنوان کرد: طبق آمار به دست آمده زنان ۱۵ درصد و آقایان ۸۵ درصد تحت بیمه هستند و طبق تاهل، مجردین ۱۴ درصد و متاهلین ۸۶ درصد تحت بیمه هستند.


همچنین در این جلسه روح الله نباتی فرماندار شهرستان بهار با تشکر از عملکرد بخشداران و کسب رتبه های برتر، به ۱۵ هزار و ۲۰۳ نفر تحت پوشش بیمه عشایری و روستایی و کشاورزی اشاره کرد.

 


وی عنوان کرد: افراد آسیب پذیر شهرستان بهار و بانوانی که در عرصه های مختلف و خانه داری فعالیت می‌کنند نیز باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند و این رقم از ۶۰ درصد به ۸۵ درصد افزایش دهیم.


در پایان جلسه سماواتی مدیر صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان از فرماندار شهرستان بهار، بخشداران لالجین و مرکزی نماینده صندوق رفاهی فرمانداری و از دو نماینده کار گزاری شهرستان به علت همکاری و تلاش تقدیر و تشکر کرد.

 

 

آرزو میرزایی

انتهای پیام/ص

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/13138