کد خبر : 13288
تاریخ : 1402/2/1
گروه خبری : سیاسی

با پیگیری های فرماندار شهرستان بهار و در بازدید تیم تخصصی از اراضی شهرستان بهار عنوان شد:

حل مشکل تأمین زمین و ساخت و ساز مسکن ملی در سراسر شهرستان بهار به زودی

به دعوت فرماندار شهرستان بهار، معاون حوزه املاک اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،معاون شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،مسئول شهرسازی دفتر فنی استانداری همدان به همراه روسای ادارات مربوطه شهرستان، بخشداران ،شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای بهار و لالجین از تمامی اراضی مستعد و پیشنهادی برای مسکن ملی در شهرهای بهار لالجین به صورت میدانی بازدید و تیم تخصصی به بررسی گزینه ها پرداختند.

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، به دعوت فرماندار شهرستان بهار،  معاون حوزه املاک اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،معاون شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،مسئول شهرسازی دفتر فنی استانداری همدان به همراه روسای ادارات مربوطه شهرستان، بخشداران ،شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای بهار و لالجین از تمامی اراضی مستعد و پیشنهادی برای مسکن ملی در شهرهای بهار لالجین به صورت میدانی بازدید و تیم تخصصی به بررسی گزینه ها پرداختند.

 

فرماندار شهرستان بهار در حاشیه این دیدار گفت: به تاخیر افتادن آغاز ساخت مسکن ملی در شهرستان بهار به هیچ وجه قابل قبول نیست و با نهایت توان درصدد حل هرگونه مشکلی هستیم و این کار را تا رسیدن به نتیجه قطعی شبانه روزی پیگیری خواهیم کرد تا ثبت نام کنندگان مسکن ملی به زودی کلید واحدهای خود را دریافت کنند.

 

دکتر فیض اللهی افزود: از تمام دستگاه ها و ادارات دخیل در تسریع روند پروژه مسکن ملی چه در استان و چه در شهرستان می خواهیم در کمتر از سه ماه آینده مشکلات را رفع و پروژه مسکن ملی در سریعترین زمان ممکن به مرحله اجرا برسد.

 

پس از این بازدید ها در جلسه ای با حضور مسئولین استانی وضعیت پروژه های مسکن ملی در شهرهای صالح آباد و مهاجران نیز مورد بررسی قرار گرفت.

 

انتهای پیام/ص

  لینک
https://neshateshahr.ir/Press/ShowNews/13288