سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11141
فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی درس بزرگی به دنیا داد و امروز نیز به برکت همان ایستادگی دشمن نمی‌تواند جنگ نظامی با ایران اسلامی داشته باشد.
تاریخ انتشار: 1400/3/10 10:56:54

به گزارش نشاط شهر به نقل از  خبرگزاری بسیج، سرهنگ مهدی هندی ورکانه در مراسم گرامیداشت حماسه سوم خرداد که با حضور مسئولان ادارات شهرستان، خانواده شهدا و بسیجیان در سپاه ناحیه بهار برگزار شد، اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس آزادسازی خرمشهر مسئله مهمی است که با ایستادگی ملت قهرمان به وقوع پیوست.

وی عنوان کرد: این پیروزی عظیم نشان از وعده حق است که اگر ملت مسلمان در راه حق ثابت قدم باشند، به خواست خدا باطل نابود خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه بهار ابراز داشت: امروز ما با توسل به شهدا، ایستادگی در عرصه‌های حق علیه باطل را سرلوحه امور قرار خواهیم داد و وعده حق برای تشکیل تمدن واحد اسلامی و ظهور حجت نزدیک است.

وی تصریح کرد: ایستادگی ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی درس بزرگی به دنیا داد و امروز نیز به برکت همان ایستادگی دشمن نمی‌تواند جنگ نظامی با ایران اسلامی داشته باشد.

احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار نیز به ایثار و رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: یکی از یادگارهای به جا مانده از جنگ تحمیلی سالروز حماسه فتح خرمشهر است، که باید با گرامیداشت روز سوم خرداد رشادت‌ها و ایثارگری‌ رزمندگان در جامعه تبیین شود.

انتهای پیام/


برچسب ها: رزمندگان#
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی