سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11150
مدیر پیشگیری از وقوع از جرم دادگستری استان همدان اظهار کرد: در تداوم برگزاری جلسات ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان همدان سومین جلسه ستاد مذکور در محل دادگستری استان همدان سومین جلسه ستاد مذکور در محل دادگستری استان همدان و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.
تاریخ انتشار: 1400/3/12 20:08:53

به گزارش نشاط شهر حسین عسگری، مدیر پیشگیری از وقوع از جرم دادگستری استان همدان رصد و کنترل فضای مجازی، برگزاری جلسات ستادهای شهرستانی، تداوم برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی عوامل اجرائی، آموزش عمومی شهروندان شامل رای‌دهندگان و انتخاب شوندگان را از مهمترین مصوبات این جلسه اعلام کرد.

وی در تکمیل این خبر افزود: ارسال کاربرگ‌های هفتگی گزارش تشکیل مستمر ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی از تمامی حوزه‌های قضائی به ستاد مرکزی در قوه را یکی از اقدامات دبیرخانه ستاد استانی برشمرده و بیان کرد: بابرنامه ریزی جامع صورت گرفته توسط تمامی اعضای حقوقی ستاد استانی شاهد کمترین جرائم و تخلفات انتخاباتی به نسبت سایر ادوار گذشته در استان بوده‌ایم. 

مدیر پیشگیری از وقوع از جرم دادگستری استان همدان در پایان خاطر نشان کرد: در ایام باقیمانده روز اخذ رای تا حماسه حضور مردم مومن و متعهد جلسات ستادهای استانی و شهرستانی همچنان تشکیل خواهد شد.

 

انتهای پیام /


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
آرشیو