سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11237
فرماندار شهرستان بهار از رقابت تنگاتنگ بین دو کاندیدای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ خبر داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایسنا، فرماندار بهار با اشاره به اینکه از صبح تاکنون استقبال مردم بهار از انتخابات خوب بوده است، اظهار کرد: برای این دوره از انتخابات ۱۲۰ شعبه اخذ رأی در چهار شهر بهار، لالجین، مهاجران و صالح‌آباد درنظر گرفته شده است.  

قنبری ادامه داد: فرایند اخذ رأی روال قابل قبولی دارد و خوشبختانه از زمان آغار فرآیند تاکنون هیچ‌گونه مشکلی در شعب وجود نداشته همچنین وضعیت در روستاها مطلوب است و با وجود نظارت شورای روستاها نگرانی در این رابطه وجود ندارد. 

وی با بیان اینکه در شهرستان بهار ۹۸ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند، ادامه داد: تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی در شعب اخذ رأی رعایت می‌شود و ناظران بر این امر نظارت کافی دارند. 

فرماندار بهار یادآور شد: با توجه به اینکه ساعات زیادی به زمان پایان اخذ رأی نمانده و ممکن است تمدید زمان برگزاری تنها در کلان‌شهرها باشد از مردم درخواست می‌کنیم فرایند رأی دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند. 

قنبری درباره تخلفات انتخاباتی شهرستان بهار مطرح کرد: تاکنون تخلفات انتخابی قابل توجهی در این شهرستان ثبت نشده است و تنها در رابطه با نحوه تبلیغات کاندیدای شورای شهر گزارش‌هایی داشته‌ایم. 

انتهای پیام/


برچسب ها: اخذ_رأی#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
آرشیو