سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11469
تاریخ انتشار: 1400/5/14 09:31:21
در شهرستان بهار؛

اختتامیه هجدهمین جشنواره هنر‌های تجسمی با معرفی برترینها

هجدهمین جشنواره هنر‌های تجسمی استان همدان با معرفی برترین‌ها در شهرستان بهار پایان یافت.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، بیش از ۴۰۰ اثر شامل ۱۶۰ نقاشی، ۱۲۰ قطعه عکس، ۵۰ پوستر و ۹۰ اثر در بخش دفاع مقدس به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.


در پایان این جشنواره در بخش نقاشی مهناز حاجیلو از فامنین، مهناز فتحی از همدان و سجاد محمودی از تویسرکان شایسته تقدیر شدند و سمیه صادقی پری از ملایر، مریم درخشان فر از ملایر و امیر نجفی از ملایر به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش پوستر هم عاطفه بیاجیان از اسدآباد و سعید دوستی از همدان شایسته تقدیر شدند و فاطمه زارعی از کبودراهنگ رتبه اول را کسب کرد.

همچنین در بخش عکس فاطمه بصیری از تویسرکان، شایسته تقدیر شد و محمدامین نجفی از همدان، رضا زنگنه از همدان و سعید سلیمانی از تویسرکان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش ویژه دفاع مقدس هم در "بخش نقاشی" فاطمه کلهر از همدان و هادی استواری از کبودراهنگ، در "بخش عکس" متین باب الحوائجی از همدان و زهرا ورمزیار از همدان و در " بخش پوستر" زهره نصرالهی از تویسرکان لوح تقدیر و هدیه نقدی دریافت کردند.

جشنواره هنر‌های تجسمی «امید» با هدف گسترش نشاط اجتماعی، ارج نهادن به پدیدآورندگان آثار فاخر هنری و تبیین نقش هنر و هنرمندان به عنوان کنشگران مؤثر اجتماعی برگزار شد.

 

انتهای پیام /


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
فرهنگ و هنر