سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شرکت «توتیای ناب الوند صالح آباد» در شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر استان همدان موفق به کسب رتبه برتر استانی شد.

شناسه خبر: 11697

به گزارش نشاط شهر به ، همایش کارآفرینان و فعالین نمونه استان همدان با حضور جمعی از شرکت‌های تعاونی شاخص و فعال به مناسبت سالروز تجلیل از تعاونی‌های برتر در سالن همایش استانداری همدان برگزار شد.

در این همایش شرکت تعاونی توتیای ناب الوند صالح‌آباد با مدیریت محمدرضا حمزه‌ای به عنوان شرکت برتر در شهرستان بهار و جزء سه شرکت منتخب استان در بین تعاونی‌های کارآفرین انتخاب شد.

از پتانسیل‌های این تعاونی که حدود ۵ سال از فعالیت آن گذشته می‌توان به کشت انواع داروهای گیاهی در مساحتی بالغ بر ۶ هکتار اشاره کرد.

فعالیت‌هایی از جمله کشت وسیع گل گاو زبان، کشت وسیع گل محمدی و صنایع تبدیلی به گلاب، عرقیجات دارویی، کشت گیاهان دارویی، دامداری، پرورش ماهی، صنایع تبدیلی و اشتغال سالیانه با نیروی کار بین ۵۰ الی ۱۰۰ نفر اشاره کرد.

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

حوادث