سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

فرماندار شهرستان بهار از ورود روزانه حدود ۷۰۰ گردشگر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ به این شهرستان خبر داد.

شناسه خبر: 12403

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار و به نقل از خبرگزاری مهر، روح‌اله نباتی با اشاره به اینکه شهرستان بهار ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی در حوزه گردشگری دارد، گفت: شهر جهانی سفال، روستاهای هدف گردشگری بکر، صنایع دستی شاخص و مرقد آیت‌الله بهاری از جمله ظرفیت‌های این شهرستان است.

 

وی با بیان اینکه قرارگیری بهار در شاهراه ارتباطی غرب به مرکز کشور موقعیت جغرافیایی شهرستان را بسیار مهم کرده است، خاطرنشان کرد: از طرف دیگر بهار در مسیر غار علیصدر قرار دارد و مسافران بزرگ‌ترین غار آبی جهان از این شهرستان نیز عبور و دیدن می‌کنند.

 

فرماندار شهرستان بهار، فاصله جغرافیایی کوتاه شهرستان به مرکز استان را دیگر مزیت‌های این شهرستان دانست و افزود: ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در این شهرستان تشکیل و تمامی تمهیدات برای حضور مسافران نوروزی در بهار پیش‌بینی و به خوبی در حال اجرا است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان بهار آمادگی کامل برای پذیرش مسافران نوروزی را دارد، عنوان کرد: برنامه‌های متنوعی برای ایام نوروز ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده که با استقبال از مسافران در ورودی شهرهای بهار و لالجین در اول فروردین آغاز شد و تا پایان تعطیلات ادامه دارد.

 

این مسئول با اشاره به تداوم گشت‌زنی تیم‌های نوروزی تا پایان تعطیلات در سطح شهرستان، مطرح کرد: ستاد سفر در شهرداری بهار فعال است و اطلاعات لازم را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

 

نباتی در پایان تعداد سوانح، خطرات و تصادفات نوروزی در شهرستان را بسیار پایین دانست و اظهار کرد:خوشبخاته تعداد مسافران نوروزی سال ۱۴۰۱ نوید دهنده شکوفایی گردشگری در این شهرستان است.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی