سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

با سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به شهرستان بهار، هفت واحد مسکونی مددجویی در شهرستان بهار به بهره برداری رسید.

شناسه خبر: 12620

 

به گزارش نشاط شهر ، همزمان با سفر استانی بختیاری رئیس کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به همدان، یک واحد مسکن مدد جویی در روستای پرلوک از توابع بخش صالح آباد و تعداد ۹ واحد مسکونی از محل اعتبارات زکات در سطح استان همدان افتتاح و مورد بهره برداری گرفت. 

 

از این واحد ها که  هفت واحد در شهرستان بهار، یک واحد در شهرستان همدان و دو واحد در شهرستان کبودرآهنگ احداث گردیده است با مجموع اعتبار یک میلیارد و ۲۸۹ میلیون تومان شامل : ۹۳۰ میلیون از مبلغ بلاعوض زکات،  ۲۰۹ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض امداد و ۱۵۰ میلیون تسهیلات صندوق امداد ولایت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

در ادامه سفر شهرستانی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به بهار، آیین رونمایی از میدان زکات‌ در بهار و خیابان زکات در روستای پرلوک و دلجویی از چند خانواده تحت پوشش، بازدید از طرح اشتغال لالجین با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد.

 

همچنین در این مراسم ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور از نباتی فرماندار بهار و  مهندس مجیدی شهردار و فیض اللهی رئیس شورای اسلامي شهر بهار جهت همکاری با کمیته امداد امام خمینی(ره) و نام‌گذاری یکی از میادین شهر بهار بنام میدان زکات تشکر کرد.

آرزو میرزایی

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی