سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

به مناسبت هفته دولت هیئت های ورزشی شهرهای بهار ,لالجین و صالح آباد ، جمعی از پیشکسوتان و اعضای هیئت های ورزشی فعال شهرستان با فرماندار بهار دیدار کردند.

شناسه خبر: 12756

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار، به مناسبت هفته دولت هیئت های ورزشی شهرهای بهار ,لالجین و صالح آباد ، جمعی از پیشکسوتان و اعضای هیئت های ورزشی فعال شهرستان با فرماندار بهار دیدار کردند.


در این دیدار که با حضور بیش از 35نفر از فعالان ورزشی برگزار گردید روسای هیئت ها گزارشی از فعالیت  هیئت خود در سال جاری و همچنین مشکلات خود در هیئت ها را بیان نمودند.

در این جلسه نباتی فرماندار شهرستان بهار ضمن اشاره به نیاز جامعه به داشتن سلامت جسمی و سلامت روان فعالیت ورزشی را مهمترین عامل روحیه بخشی در سطح اقشار مختلف جامعه یاد و همچنین مطرح کرد که مدیران ورزشی نسبت به برنامه ریزی و ریشه یابی مشکلات و موانع موجود در ورزش  اقدام کنند.

  فرماندار بهار در ادامه عنوان کرد: ما امیدواریم خیرین محترم شهرستان نیز نسبت به فعالیت های ورزشی اهتمام بیشتری ورزند.

در این نشست جعفری سرپرست اداره ورزش و جوانان نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در سال جاری اقدام نمود.                                 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟