سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1402/3/8 10:39:00
فرماندار شهرستان بهار خبر داد:

آسفالت ریزی روگذر حسام آباد تا ده روز آینده

جلسه بررسی پروژه های عمرانی مهم شهرستان بهار در حوزه راه، به ریاست فرماندار شهرستان بهار و با حضور معاون عمرانی فرماندار،بخشداران و روسای ادارات اجرایی مرتبط برگزار شد.

شناسه خبر: 13417

به گزارش نشاط شهر، دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار در این جلسه گفت: پروژه های عمرانی در حوزه راه با همت همه دستگاه های متولی روند خوب و مثبتی دارد و تلاش خواهیم کرد با رعایت استانداردها و در سریعترین زمان ممکن پروژه ها را به سرانجام برسانیم.

 

وی افزود: پروژه روگذر حسام آباد در طی 10 روز آینده آسفالت ریزی خواهد شد و پس از آن در یک بازه زمانی مشخص گاردریل این مسیر نیز نصب خواهد شد.

 

دکتر فیض اللهی ادامه داد : مراحل ارتقا جاده همدان -بهار-علیصدر به جاده 4 بانده در مرحله تصویب نهایی است و با اختصاص اعتبار ،این پروژه نیز آغاز خواهد شد.

 

در این جلسه مسائل و موارد مرتبط با پروژه کنارگذر غربی و مراحل پیشرفت آن نیز مورد بحث قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟