سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

مسئول آتشنشانی شهرداری شهر بهار گزارش داد: طی تماس تلفنی ساعت ۱۹/۴۵ دقیقه شب دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ با ایستگاه آتشنشانی بهار مبنی بر تصادف دو دستگاه خودر سواری پژو و کامیون میکسر سیمان در محور همدان - کرمانشاه جاده روستای سیمین نیروهای آماده آتشنشانی بهار بلافاصله با تجهیزات کامل به تصادف جاده ای خارج از حریم شهر اعزام شدند.

شناسه خبر: 13619

 

به گزارش نشاط شهر، مهدی قاسملو؛ مسئول آتشنشانی شهرداری شهر بهار گزارش داد: طی تماس تلفنی ساعت ۱۹/۴۵ دقیقه شب دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ با ایستگاه آتشنشانی بهار مبنی بر تصادف دو دستگاه خودر سواری پژو و کامیون میکسر سیمان در محور همدان - کرمانشاه جاده روستای سیمین نیروهای آماده آتشنشانی بهار بلافاصله با تجهیزات کامل به تصادف جاده ای خارج از حریم شهر اعزام شدند.

 

همچنین ایشان بیان نمود: نیروهای آتشنشانی با کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافتند.لذا با توجه به اینکه عمل رها سازی توسط نیروهای هلال احمر انجام شده بود پس از رعایت نکات ایمنی سریعا اقدام و شروع به ایمن سازی محل و خودروها نموده و از خطرات احتمالی جلوگیری نمودند.

 

وی افزود: متاسفانه این حادثه و تصادف یک نفر فوتی و یک نفر مصدوم داشت که نفر مصدوم پس از اقدامات درمانی اولیه توسط کادر درمانی، توسط اورژانس به فوریتهای پزشکی اعزام شد.

 

قاسملو همچنین در آخر گزارش رانندگان عزیز را به رعایت نکات راهنمایی و رانندگی توصیه نمودند.

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

روستا