سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

جلسه ساماندهی منطقه نهالستان بهار به ریاست فرماندار شهرستان بهار و با حضور معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بهار، مدیر کل اراضی و جمعی از مسئولین دانشگاه بوعلی سینا و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

شناسه خبر: 14109

 

به گزارش نشاط شهر، جلسه ساماندهی منطقه نهالستان بهار به ریاست فرماندار شهرستان بهار و با حضور معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بهار، مدیر کل اراضی و جمعی از مسئولین دانشگاه بوعلی سینا و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار در جهت رفع موانع اعطای زمین دانشگاه بوعلی سینا تاکید کرد و افزود: در تعامل با منابع طبیعی استان همدان اعطای ۷ هکتار از اراضی منابع طبیعی به دانشگاه بوعلی در حال انجام است و مراحل قانونی و صدور گواهی بند دال به زودی به سرانجام خواهد رسید.

 

دکتر مجتبی فیض اللهی تصریح کرد: همه ادارات باید در راستای ساماندهی نهالستان همکاری و مساعدت لازم داشته باشند تا ما هرچه زودتر شاهد بهره برداری از این زمین ها باشیم.

 

فرماندار شهرستان بهار از لزوم ارتقاء فعالیت های علمی و پژوهشی در این شهرستان گفت و خاطر نشان کرد: طرح مطالعاتی این پروژه ها در حال بررسی می باشد و انشاالله در سال آینده شاهد آغاز این پروژه های عمرانی که منجر به افزایش فعالیت های علمی و به ویژه دانش بنیان در این شهرستان خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی