سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

در راستای تکریم جانبازان ۸ سال دفاع مقدس، دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار به همراه امام جمعه مهاجران، بخشدار لالجین، رئیس بنیاد شهید و آموزش پرورش شهرستان بهار در شهر مهاجران با سه تن از جانبازان سرافراز شهر مهاجران آقایان ناصر خلجی، محرمعلی الوندی و علی حسین سلیمانی دیدار و گفتگو کردند.

شناسه خبر: 14205

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار، در راستای تکریم جانبازان ۸ سال دفاع مقدس، دکتر فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار به همراه امام جمعه مهاجران، بخشدار لالجین، رئیس بنیاد شهید و آموزش پرورش شهرستان بهار در شهر مهاجران با سه تن از جانبازان سرافراز شهر مهاجران آقایان ناصر خلجی، محرمعلی الوندی و علی حسین سلیمانی دیدار وگفتگو کردند.

 

فرماندار شهرستان بهار در این دیدارها ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه ولادت حضرت عباس و روز جانباز گفت : جانبازان عزیز با اقتدا به ابالفضل العباس (ع) علمدار کربلا، در راه دین از جان مایه گذاشتند و آسایش و آرامش امروز ایران اسلامی در سایه خون شهدا و ایثار جانبازان محقق شده است.

 

دکتر فیض اللهی افزود :جانبازان عزیز، انسان هایی ایثارگر و جان برکف اند که طی سال های جنگ تحمیلی، در خطوط مقدم جبهه، قهرمانانه سینه خود را در برابر آتش دشمن سپر کرده و در راه حفظ کیان اسلام، سلامت خود را تقدیم داشتند.

 

وی افزود: جانبازان سرافراز ما،امروز نیز با حضور در صحنه های مختلف سیاسی، فرهنگی، علمی و ورزشی، از ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی دفاع نموده و با عمل به دستورات و احکام الهی، الگوی شایسته ای برای جوانان هستند.

 

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی