سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

صبح روز گذشته با حضور فرماندار شهرستان بهار و همراهی بخشدار مرکزي و سایر رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان، مشکلات و خواسته های مردم روستای گنده جین از توابع بخش مرکزی بهار مورد بررسی قرار گرفت.

شناسه خبر: 14803

 

به گزارش نشاط شهر، در پی بازدید های مکرر و محرومیت زدایی از روستا های کم برخوردار شهرستان بهار صبح امروز فرماندار بهار با همراهی بخشدار مرکزي و برخی از رؤسای ادارات شهرستان با حضور در حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) روستای گنده جین از توابع بخش مرکزی بهار به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخته و از نزدیک با مردم شریف این روستا گفتگو کردند.

 

کمبود کلاس درس و بافت فرسوده مدرسه ، نیمه کاره ماندن کانال نهری حوزه کشاورزی روستا، ساماندهی جوی آب داخل روستا، حل مشکل مخابرات ،عدم وجود تجهیزات ورزشی، ایجاد مکان های ورزشی مانند زمین چمن مصنوعی، انجام روشنایی ورودی روستا و جابه جایی تیر های چوبی، شانه سازی راه شرقی روستا، عدم حفاظ پل ورودی روستا از مهم ترین مشکلات و خواسته های مردم این روستا بود.

 

سیروس افشار دهیار روستای گنده جین اقدامات انجام شده در این روستا را ایجاد آب شرب به متراژ ۲۰۰ متر مربع، عقب نشینی و ساخت دیوار خانه بهداشت، جدول کشی و خط کشی جاده به طول ۱۰۰۰ متر و.. عنوان کرد و از کمک مسؤلین و تمامی خیرین و کمک های مردمی در این راستا تقدیر و تشکر کرد.

 

گفتنی است که روستای گنده جین دارای ۹۳۰ جمعیت پای کارترین روستا در کمک های مردمی و خیری در بخش مرکزی شهرستان بهار عنوان شده است.

 

 مجتبی فیض الهی فرماندار شهرستان بهار در این بازدید نیز با اشاره به ضرورت حل مسئله‌ کمبود کلاس مدرسه روستای گنده جین اظهار داشت: حضور میدانی، جهادی، هدفمند و مستمر دستگاه‌های دولتی در تمامی روستا‌های تابعه باید منجر به آبادانی روستا شود.

 

فیض الهی در این بازدید پیگیری مشکلات و دیدار چهره به چهره با مردم را همچنان از اولویت مسؤلین برشمرد و گفت: همه رؤسای دستگاه های اجرایی موظف هستند با سرعت و دقت پاسخگوي مطالبات و دغدغه های مردم باشند.

 

وی با تاکید در نظر گرفتن اعتبارات لازم برای حل گره‌ طرح های عمرانی روستایی خاطر نشان کرد: امروزه رسالت همه دستگاه‌های دولتی در نوع پیگیری و حل مشکلات مردم بر همگان آشکار است فلذا با برنامه ریزی مدون و پیش بینی اعتبارات لازم گام مهمی را در این مسیر خواهیم برداشت.

 

فیض الهی با بیان اینکه " راه شهدای خدمت با خدمت گذاری صادقانه تحقق خواهد یافت" اظهار کرد: بی شک خدمات جهادی آیت الله رئیسی در جای جای کشورمان همواره در اذهان مردم ماندگار خواهد بود.

 

قابل ذکر است که بعد از بیان مطالبات توسط اهالی و دهیار روستا مسؤلین مربوطه منجمله بنیاد مسکن، اداره آب و فاضلاب، راهداری و حمل و نقل جاده ای، ورزش، اداره برق و...دقایقی را برای توضیح موارد عنوان شده پرداختند و این مشکلات و درخواست ها مورد بررسی قرار گرفت و در پایان نیز فرماندار بهار و با همراهی بخشدار مرکزي از مدرسه این روستا بازدید به عمل آوردند.

 

 

فاطمه بدرلو

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# روستا#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

سیاسی

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

طرح تأسیس نهاد مقدس بهزیستی به دست شهید محمد علی فیاض بخش در تیر ماه ۱۳۵۹ به تصویب رسید/ توانبخشی حوزه تخصصی ماست و برای ما اولویت دارد/ شماره تماس اورژانس اجتماعی ۱۲۳ و ۱۴۸۰ است که در تمامی ساعات شبانه روز فعال است/ دو مرکز درمانی وابسته به این سازمان در بهار و سلیمان آباد و دو مرکز مشاوره و سلامت روان در شهرستان بهار دایر است

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟