سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

فتح الله توسلی نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ در جلسه ای با دکتر خانمحمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور مسائل و مشکلات مربوط به مدارس حوزه انتخابیه را مطرح و پیگیری کرد.

شناسه خبر: 14886

 

به گزارش نشاط شهر، سه شنبه بیست و دوم خرداد ۱۴۰۳،فتح الله توسلی نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ در جلسه ای با دکتر خانمحمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور مسائل و مشکلات مربوط به مدارس حوزه انتخابیه را مطرح و پیگیری کرد.

 

در این نشست نماینده مردم در مجلس، ضمن مهم تلقی نمودن فراهم کردن امکانات رفاهی و آموزش مناسب برای دانش آموزان، نسبت به تجهیز مدارس،تأمین اعتبار پروژه های در دست ساخت حوزه انتخابیه،تأکید کرد.

 

فتح الله توسلی در ادامه با تشکر از زحمات آقای شیرازیان، مدیر کل نوسازی مدارس استان همدان، خواستار رعایت عدالت در توزیع اعتبارات در حوزه دو شهرستان شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟